یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور ۲۷۶نماینده فردا ۷خرداد آغاز بکار خواهد کرد. حجت الاسلام سید محمد موحد شناخته شده ترین چهره سیاسی کهگیلویه و بویراحمد با آغاز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی وظیفه ی مهمی را در امر خدمت رسانی به مردم حوزه انتخابیه برعهده خواهد داشت. وی که نشان داده مرد […]

 

یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور ۲۷۶نماینده فردا ۷خرداد آغاز بکار خواهد کرد.

حجت الاسلام سید محمد موحد شناخته شده ترین چهره سیاسی کهگیلویه و بویراحمد با آغاز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی وظیفه ی مهمی را در امر خدمت رسانی به مردم حوزه انتخابیه برعهده خواهد داشت.

وی که نشان داده مرد روزهای سخت است شرایط سخت کهگیلویه بزرگ را بهتر از هرکسی می‌داند و آنطور که خود گفته با تکیه برجوانان و تیم کارشناسی قدرتمند برای توسعه بیشتر کهگیلویه بزرگ و جان بخشیدن دوباره به طرح های راکد گام بر می‌دارد.

اما فردای آغاز بکار مجلس یازدهم تک تک مردم این دیار بویژه نخبگان باید حجت الاسلام موحد را در پیگیری امور یاری نمایند و با روحیه همدلی و تعامل برگ زرین دیگری از تاریخ پرافتخار کهگیلویه بزرگ را رقم بزنند.

مجمع رسانه ای( قلم دنا) درراستای وظیفه خبری خویش از برنامه های حجت الاسلام موحد برای توسعه حوزه انتخابیه حمایت و ایشان راهمراهی خواهد نمود و هر جا که نقدی باشد در جهت موفقیت بیشتر ایشان قطعا چشم پوشی نخواهند کرد.