سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در پنجمین روز از خرداد ماه ۹۹ را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد. به گزارش قلم دنا، دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از ۱۳۹ مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج؛ ۷ مورد مثبت گزارش شده است. وی ابراز داشت: با احتساب آمار […]

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در پنجمین روز از خرداد ماه ۹۹ را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.

به گزارش قلم دنا، دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از ۱۳۹ مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج؛ ۷ مورد مثبت گزارش شده است.

وی ابراز داشت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به ۶۴۱ بیمار رسید.

وی افزود: از شمار مبتلایان جدید استان ۱ بیمار زن در شهرستان کهگیلویه، ۱ بیمار مرد در شهرستان بویراحمد، ۲بیمار مرد و ۲ بیمار زن در شهرستان گچساران و ۱ بیمار مرد در شهرستان چرام می باشند.

دکتر یزدانپناه یاد آور شد: با توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی مهم ترین راه کنترل شیوع کرونا است و از عموم مردم تقاضا داریم از برگزاری مراسم‌های دورهمی، جشن، ختم، خاک‌سپاری و هرگونه تجمع جداً خودداری نمایند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پایان گفت: همچنین از عموم مردم خواهشمندیم جهت آگاهی از وضعیت سلامت و در صورت داشتن هر گونه سوال با سامانه ۴۰۳۰ تماس حاصل نمایند.