سرپرست جدید وزارت صمت طی حکمی،سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارتخانه منصوب کرد. سرپرست جدید وزارت صمت طی حکمی، صدراله دولت را به عنوان سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارتخانه منصوب کرد. به گزارش قلم دنا،حسین مدرس خیابانی در این حکم آورده است: انتظار می رود با رعایت اصول قانون مداری، […]

 

سرپرست جدید وزارت صمت طی حکمی،سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارتخانه منصوب کرد.

سرپرست جدید وزارت صمت طی حکمی، صدراله دولت را به عنوان سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش قلم دنا،حسین مدرس خیابانی در این حکم آورده است:

انتظار می رود با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید ضمن تعامل موثر و سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که همواره از جایگاه رفیع و ارزشمندی برخوردارند، به ویژه کمیسیون های تخصصی و نیز مراجع محترم قضایی و حقوقی، استانداران محترم و سایر مقامات محلی و منطقه ای، سازمان ها، موسسات و شرکت های وابسته در زمینه تحقق اهداف وزارتخانه. گام های موثر برداشته شود.
وی در این حکم تآکید کرده است: به منظور اثر بخشی هرچه بیشتر تصمیمات، بدین وسیله اختیارات قابل واگذاری قانونی سرپرست وزارت در حوزه مسئولیت سپرده شده را به جنابعالی تفویض می نمایم، بدیهی است تمامی همکاران گرامی در حوزه های ستاد و صف، همراهی و هماهنگی کامل و جامع را با جنابعالی در اجرای وظایف محوله به عمل خواهند آورد.
همچنین از زحمات افشار فتح الهی در دوران تصدی این مسئولیت تشکر شده است.
صدرالله دولت از فرزندان شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمد که در سابقه ی کاری ایشان مدیرعاملی اسبق شرکت پشتیبانی امور دام وعضو هیات مدیره بارگانی دولتی ایران مشاهده می شود.
وی از نیروهای سید محمد موحد می باشد.