مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ماه مبارک رمضان و فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: تعداد ۲۲۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهر یاسوج در قالب رزمایش همت جوانانه ،کمک مومنانه توزیع می‌شود. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری ورزش و جوانان استان […]

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ماه مبارک رمضان و فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: تعداد ۲۲۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهر یاسوج در قالب رزمایش همت جوانانه ،کمک مومنانه توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ماه مبارک رمضان و فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: تعداد ۲۲۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهر یاسوج در قالب رزمایش همت جوانانه ،کمک مومنانه توزیع می‌شود.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در کمک به نیازمندان اظهار کرد: در این راستای رزمایش کمک‌های مومنانه توسط اداره کل ورزش و جوانان استان و با مشارکت هیات های استانی و سازمان های مردم نهاد جمع آوری شده بین اقشار کم درآمد و آسیب پذیر توزیع خواهد شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه در رزمایش کمک مومنانه نخستین مرحله اقلام بهداشتی ،ماسک و دستکش با همکاری سازمان های مردم نهاد استان تهیه و توزیع شد تصریح کرد: در هر مرحله نزدیک به ۲۰۰ بسته شامل مواد ضد عفونی ،ژل ،ماسک ،دستکش به ارزش بالغ بر ۵۰ میلیون تومان بین جامعه هدف که از قبل شناسایی شده اند توزیع شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: توزیع این اقلام معیشتی بین افرادی که شغل و معیشت خود را در اثربیماری منحوس کرونا در سطح شهرستان از دست داده‌اند همزمان با میلاد باسعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) توزیع خواهد شد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد گفت: این بسته‌های معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارانی ،سویا و ربع است که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان ،هیات های ورزشی استانی و سازمان های مردم نهاد استان تهیه و بین افراد کم درآمد و اقشار آسیب پذیر که از قبل شناسایی شده توزیع خواهد شد.
علوی ،همچنین از توزیع اقلام بهداشتی شامل مواد ضد عفونی ،ژل ،دستکش و ماسک توسط دیگر سازمان های مردم نهاد و هیات های استانی از زمان شیوع بیماری کرونا خبر و تصریح کرد:در این مرحله ۲۲۰ کمک هزینه معیشتی به ارزش ۱۶میلیون تومان توزیع خواهد شد.
وی افزود:طرح همت جوانانه ، کمک مومنانه با همکاری و مشارکت سایر دستگاههای اجرایی استان ، سپاه پاسداران ، اداره کل ورزش و جوانان ،هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت