منتخب شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس گفت: وزارت بهداشت برای پرداخت مطالبات پزشکان و دیگر کارکنان مجموعه بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد تدبیری کند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، مهدی روشنفکر در نشست با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: پزشکان، پرستاران و […]

 

منتخب شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس گفت: وزارت بهداشت برای پرداخت مطالبات پزشکان و دیگر کارکنان مجموعه بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد تدبیری کند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، مهدی روشنفکر در نشست با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: پزشکان، پرستاران و دیگر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ۶۵ میلیارد تومان طلب دارند که انتظار می‌رود مجموعه مدیران ارشد وزارتخانه برای پرداخت این مطالبات چاره اندیشی کنند.

وی تلاش‌ مجموعه فعالان حوزه بهداشت و درمان این استان در دوران کرونا ویروس را قابل تقدیر دانست و افزود: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان و متولیان امر، عملکرد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در مقابله با شیوع کرونا مطلوب بوده و در واقع جزو استان‌های موفق کشور بوده است.

روشنفکر پرداخت مطالبات مجموعه خدمتگزاران بهداشت و درمان استان به پاس خدمات انجام شده را خواستار شد و افزود: برخی پروژه‌های عمرانی در حوزه بهداشت و درمان این استان برای تکمیل و بهره برداری با کمبود اعتبار روبه‌رو بوده که امیدوارم وزارت بهداشت نیز در این زمینه تدبیری بیندیشند.

منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ضروری است وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به کمبود نیروی انسانی در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی نسبت به صدور مجوز بکارگیری نیروهای مورد نیاز به صورت پیمانی-قراردادی اقدام کرده و نیروهای شرکتی را تبدیل وضعیت کنند.

سید کامل تقوی‌نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این نشست پیگیری‌های مهدی روشنفکر برای رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان را قابل تقدیر دانست و گفت: برای رفع مشکلات مطرح شده در آینده‌ای نچندان دور با همکاری منتخب مردم بویراحمد، دنا و مارگون چاره اندیشی می کنیم.