فرماندار کهگیلویه به همراه معاون عمرانی خود از جاده ی دهدشت به سوق بازدید کرد. به گزارش قلم دنا، علیرضا اتابک گفت : جاده دهدشت – سوق از سال ۸۵ استارت خورده بود که با توجه به مشکلات اعتباری که در سال های گذشته وجود داشت به بهره برداری نرسید. فرماندار کهگیلویه افزود : […]

 

فرماندار کهگیلویه به همراه معاون عمرانی خود از جاده ی دهدشت به سوق بازدید کرد.

به گزارش قلم دنا، علیرضا اتابک گفت : جاده دهدشت – سوق از سال ۸۵ استارت خورده بود که با توجه به مشکلات اعتباری که در سال های گذشته وجود داشت به بهره برداری نرسید.

فرماندار کهگیلویه افزود : باپیگیری ها یی که داشتیم و تامین اعتباری که صورت گرفت این روزها شاهد روکش نهایی قسمتی از این محور هستیم.

فرماندار شهرستان کهگیلویه بیان داشت: از آنجایی که این روزها جابجایی پروژه های مربوط به راهسازی از ادارات کل راه و شهرسازی به راهداری و حمل نقل جاده ای را داریم و با توجه به مطالبات مردم ، حدود ۲ کیلومتر از این محور که مشکلات بیشتری داشت روکش شد.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان ابراز داشت: در کمیته برنامه ریزی سال ۱۳۹۹ که در ماههای آتی برگزار می شود برای تکمیل روکش و رفع نقاط حادثه خیز آن نیز اعتبارات لازم و کافی اختصاص داده می شود.


نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان ضمن عذرخواهی از مردم از همه مسئولان و کسانی که دغدغه خدمات رسانی به مردم را دارند تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که ان شاالله در سال جاری بقیه روکش این مسیر نیز تکمیل خواهد شد.

بخش سوق با یک شهر و دو دهستان و ۴۸ روستا دارای ۱۲ هزار نفر جمعیت می باشد.