به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نصیری راد به همراه نوری پور معاون راهداری صبح امروز از محورها و پروژه های در حال اجرای این اداره کل در محورهای شهرستان های، چرام،دهدشت،لنده،بهمئی،گچساران بازدید کردند. از پروژه های مهم در […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نصیری راد به همراه نوری پور معاون راهداری صبح امروز از محورها و پروژه های در حال اجرای این اداره کل در محورهای شهرستان های، چرام،دهدشت،لنده،بهمئی،گچساران بازدید کردند.

از پروژه های مهم در حال اجرا می توان به احداث پروژه دیوار حائل تنگ اسبکی به طول ۱۴۰متر با اعتباری بالغ بر ۸میلیارد ریال در محور یاسوج سپیدار سرفاریاب چرام ، لکه گیری و روکش آسفالت محور دهدشت سوق لنده یه متراژ ۹۸۰۰مترمربع و اعتبار ۵میلیارد ریال، خط کشی محور دهدشت سوق لنده به طول ۳۵کیلومتر و اعتبار ۱/۸میلیارد ریال نام برد.

همچنین در ادامه از ابنیه و پل های محور تنگ ماغر به لیکک، مجتمع خدماتی رفاهی در حال احداث محور خیرآباد گچساران و محورهای روستایی شهرستان های گچساران، چرام، لنده و بهمئی نیز بازدید شد.