مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایراستان کهگیلویه و بویراحمد از مهلت دو ماهه برای بیمه شدگان که موفق به پرداخت بیمه نشدند خبر داد . به گزارش قلم دنا ، عیسی کریمی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت :در راستای حمایت از بیمه شدگان عزیزاستانمان در مقابل شیوع ویروس کرونا، برای آن […]

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایراستان کهگیلویه و بویراحمد از مهلت دو ماهه برای بیمه شدگان که موفق به پرداخت بیمه نشدند خبر داد .

به گزارش قلم دنا ، عیسی کریمی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت :در راستای حمایت از بیمه شدگان عزیزاستانمان در مقابل شیوع ویروس کرونا، برای آن دسته از بیمه‌شدگانی که در اسفندماه نتوانستند حق بیمه خود را بپردازند و دچار وقفه بیمه‌ای شده‌اند، مهلت دو ماهه‌ای در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: این افراد تا پایان اردیبهشت‌ماه فرصت دارند نسبت به پرداخت حق بیمه اسفندماه خود با همان نرخ‌های سال گذشته اقدام نمایند و در صورت واریز، وقفه‌ای در سوابق بیمه‌ای آنها به‌وجود نخواهد آمد و جریمه‌ای شامل حالشان نخواهد شد.

کریمی گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، پیش از این نیز اقدامات موثری در راستای حمایت از اعضای خود در مقابل شیوع ویروس کرونا انجام داده است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایراستان کهگیلویه و بویراحمد ، ارسال محتوای آموزشی از طریق پیامک و شبکه‌های اجتماعی و راه‌اندازی کمپین روستای بدون کرونا، پل ارتباطی خوبی با بیمه‌شدگان خود در سراسر استان ایجاد کردیم و از آنها خواستیم که در صورت ابتلای قطعی خود یا یکی از اعضای خانواده‌شان به بیماری کووید-۱۹، از طریق ارسال عدد ۵ به سامانه ۳۰۰۰۲۷ به ما اطلاع دهند. وی ادامه داد: همکاران ما در صندوق، با تمام افرادی که به این سامانه پیامک ارسال کرده‌اند، تماس خواهند گرفت و برای آن دسته از خانوارهایی که ابتلای قطعی آنها به کرونا تایید شود، در چارچوب قوانین و مقررات صندوق، تسهیلاتی در نظر خواهیم گرفت.

کریمی تاکید کرد: به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در عمل به دستورالعمل‌های فاصله‌گذاری، تمامی فرایندهای تمدید بیمه‌ای صندوق ازجلمه دریافت شناسه و پرداخت حق بیمه، به‌صورت الکترونیکی و با مراجعه به وب‌سایت رسمی صندوق به نشانی roostaa.ir قابل انجام است.