کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد در راستای طرح کمک های مومنانه،در مرحله نخست حدود 180 میلیون ریال به قرارگاه استانی کمک کردند.

کارکنان اداره کل راهداری و خمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد در راستای طرح کمک های مومنانه،در مرحله نخست حدود ۱۸۰ میلیون ریال به قرارگاه استانی کمک کردند.
به گزارش قلم دنا پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر راه اندازی طرح بزرگ کمک مومنانه توسط مردم کشورمان برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان، پویش کمک مومنانه در استان کهگیلویه و بویراحمد همچون دیگر نقاط کشور راه اندازی شد و پرسنل اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان نیز به این پویش بزرگ مردمی پیوستند.

پس از راه اندازی این پویش در استان کهگیلویه و بویراحمد پرسنل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در مرحله اول مبلغ ۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را به حساب قرارگاه کمک مومنانه استان واریز و مرحله دوم نیز بزودی جمع آوری و به شماره حساب مربوطه واریز خواهد شد.

شماره کارت ۶۷۵۸-۱۰۰۳-۸۱۷۰-۶۲۷۳ متعلق به قرارگاه کمک مومنانه استان کهگیلویه و بویراحمد با مشارکت دستگاه های مختلف استان منتظر کمک های مردم نوع دوست استان است.این قرارگاه با شناسایی افراد نیازمند در سراسر استان، بسته های حمایتی که با کمک های مردمی تهیه می شود از طرف دستگاه ها، نهادهای حمایتی و پایگاه های بسیج در ماه مبارک رمضان به دست نیازمندان خواهد رسید.

انتهای پیام/