هیات رئیسه، استادان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت با امام جمعه این شهر دیدار کردند به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، هیأت رئیسه، اساتید و کارمندان دانشگاه ٱزاد اسلامی واحد دهدشت باحضور در دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین وحدانی امام جمعه شهر دهدشت سال نو و انتصاب ایشان را به امام جمعه شهر دهدشت را […]

هیات رئیسه، استادان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت با امام جمعه این شهر دیدار کردند
به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، هیأت رئیسه، اساتید و کارمندان دانشگاه ٱزاد اسلامی واحد دهدشت باحضور در دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین وحدانی امام جمعه شهر دهدشت سال نو و انتصاب ایشان را به امام جمعه شهر دهدشت را تبریک گفتند.
دکتر یوسف عمرانی نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت، ضمن تبریک انتصاب امام جمعه محترم گفت : دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت فرصتی مطلوب برای شهروندان شهرستان کهگیلویه و مناطق همجوار برای تحصیل دانش در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد در مجموعه ای از رشته‌ها و گرایش ها را فراهم نموده.
وی افزود؛این مجموعه علمی رابزرگترین و تاثیرگذارترین مجموعه علمی و فرهنگی شهرستان می باشد و پتانسیل ایفای بیشترین نقش را در مسائل فرهنگی و پژوهشی دارا می باشد.
امام جمعه دهدشت در این دیدار با تبریک سال نو برای دانشگاهیان از حضور آنها قدردانی و تشکر کرد.
حجت الاسلام والمسلمین وحدانی امام جمعه دهدشت گفت :نقش دانشگاه آزاد اسلامی در مسائل علمی و فرهنگی شهر بسیار پررنگ است و. مجموعه به این بزرگی با کارکرد علمی آموزشی و فرهنگی باید تاثیر گذار ترین دستگاه باشد .

ایشان همچنین خواستار برگزاری کرسی های آزاد اندیشی با حضور روحانیون و افراد فاضل در دانشگاهها شد و گفت : در زمان کنونی که جوانان ما در جامعه و دانشگاهها با تهاجم شدید فرهنگی دشمن روبرو هستند باید با حضور روحانیون و افراد فاضل که از علم و دانش کافی در حوزه های مختلف برخوردار هستند به سوالات و شبهات قشر عظیم دانشجوئی جواب داده شود.

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت با امام جمعه/تصاویر

 

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت با امام جمعه/تصاویر