به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، حمید رضا صفایی گفت: در اولین روز هفته سلامت، با شعار”بهورزان و خانواده بهداشت کشور در مقابله با کرونا”، طی اقدامی نمادین با حضور سرپرست دانشگاه، سرپرست معاونت بهداشتی و روسای شبکه های ۸ گانه در یکی از خانه های بهداشت از بهورزان تجلیل می شود. وی ادامه […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، حمید رضا صفایی گفت: در اولین روز هفته سلامت، با شعار”بهورزان و خانواده بهداشت کشور در مقابله با کرونا”، طی اقدامی نمادین با حضور سرپرست دانشگاه، سرپرست معاونت بهداشتی و روسای شبکه های ۸ گانه در یکی از خانه های بهداشت از بهورزان تجلیل می شود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه با شعار پزشکان، پرستاران و خانواده نظام سلامت در مقابله با کرونا، سرپرست دانشگاه، مسئول نهاد مقام معظم رهبری، روسا و مدیران بیمارستان ها در جمع پزشکان و پرستاران حضور یافته و با اهدای شاخه گل از آنها تقدیر می نمایند.

صفایی ابراز داشت: روز چهارشنبه با محوریت آموزش، پژوهش، فناوری و تولید ملی در مقابله با کرونا بوده که در این روز از مقاله های پژوهشی در بحث بیماری کووید ۱۹ رونمایی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه روز چهارم هفته سلامت با شعار هماهنگی و همکاری بین بخشی در مقابله با کرونا، نامگذاری شده است، گفت: برای این روز نیز هماهنگی های لازم برای دیدار و تجلیل رئیس دانشگاه و معاون پشتیبانی با مدیران سازمان های مختلف و فعال در امر مقابله با کرونا از جمله شهرداری، نیروی انتظامی، آتش نشانی، صدا و سیما، هلال احمر و بسیج صورت گرفته است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: جمعه پنجمین روز هفته سلامت با عنوان روحانیون، نهادهای دینی و همدلی مومنانه در مقابله با کرونا نامگذاری و دیدار سرپرست و هیئت رئیسه دانشگاه با نماینده ولی فقیه در استان، تقدیراز فعالان مذهبی، دیدار روسای شبکه های ۸ گانه در شهرستان های تابعه با ائمه جمعه و جماعات و تقدیر از زحمات و همکاری های این عزیزان تدوین شده است.

صفایی ابراز داشت: در روز شنبه ششمین روز هفته سلامت با عنوان “مردم، همیاران سلامت و مشارکت اجتماعی در مقابله با کرونا” تقدیر از همکاری خیرین، سمن ها حوزه سلامت، گروه های جهادی و هنرمندان در دستور کار این هفته است.

وی خاطرنشان کرد: در هفتمین روز هفته سلامت شعار “هر رسانه یک پایگاه سلامت در مقابله با کرونا” مد نظر قرار گرفته شده و در همین راستا ارائه گزارش ریاست دانشگاه با دعوت از استاندار محترم، مدیر کل صدا و سیما و معاونین صدا، سیما و رادیو، مدیر کل ارشاد و رئیس حوزه هنری، اصحاب رسانه در خصوص اقدامات صوت گرفته و ابتکارات و موفقیت های دانشگاه در مقابله با کرونا، تقدیر از رسانه های فعال در زمینه مبارزه با کرونا، تجلیل از برگزیدگان جشنواره رسانه ای را خواهیم داشت.