نائب رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: استیضاح شهردار یاسوج در موعد مقرر قطعی است و روز چهارشنبه دومین جلسه استیضاح نستهن مقدم شهردار یاسوج انجام می‌گیرد. چنانچه هر کدام از این 5 عضو شورای اسلامی شهر یاسوج از تصمیم خود منصرف شوند، می‌بایست پاسخگوی این همه مشکلات فعلی شهر و آینده آن باشند.

به گزارش قلم دنا نائب رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: استیضاح شهردار یاسوج در موعد مقرر قطعی است و روز چهارشنبه دومین جلسه استیضاح نستهن مقدم شهردار یاسوج انجام می‌گیرد.
محمد رحیم دهراب‌پور عضو شورای اسلامی شهر یاسوج در این باره گفت: موضوع استیضاح شهردار یاسوج در موعد مقرر قطعی است و در همین راستا دومین جلسه پرسش و پاسخ از نستهن مقدم شهردار یاسوج (روز چهارشنبه هفته جاری) در محل این شورا برگزار می‌شود.
دهراب‌پور تصریح کرد: حدود سه ماه پیش با هم اندیشی و هماهنگی پنج نفر از اعضای شورای شهر یاسوج موضوع استیضاح شهردار مطرح شد که اکنون هم این موضوع انجام می‌گیرد.
این عضو شورای شهر یاسوج در پایان تاکید کرد: چنانچه هر کدام از این ۵ عضو شورای اسلامی شهر یاسوج از تصمیم خود منصرف شوند، می‌بایست پاسخگوی این همه مشکلات فعلی شهر و آینده آن باشند.