به گزارش قلم دنا،جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی کهگیلویه با حضور معاون اقتصادی استاندار ، رییس سازمان صمت و فرماندار کهگیلویه برگزار شد. در ابتدای این جلسه سید حشمت الله صمیمی دوست با قدردانی از اقدامات انجام گرفته در زمینه مقابله با کرونا ازفرماندار کهگیلویه و سایر اعضای ستادپیشگیری از کرونا قدردانی کرد. […]

 

به گزارش قلم دنا،جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی کهگیلویه با حضور معاون اقتصادی استاندار ، رییس سازمان صمت و فرماندار کهگیلویه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه سید حشمت الله صمیمی دوست با قدردانی از اقدامات انجام گرفته در زمینه مقابله با کرونا ازفرماندار کهگیلویه و سایر اعضای ستادپیشگیری از کرونا قدردانی کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد اقدامات دانشگاه علوم پزشکی استان را نیز قابل تقدیر خواند و افزود:نباید تلاش و زحمات شبانه روزی این عزیزان را نادیده بگیریم.

وی گفت:استان کهگیلویه وبویراحمد از استان های موفق در زمینه مقابله با بیماری کرونا است.

صمیمی دوست ادامه داد: استان در زمینه تامین موادبهداشتی و هم کنترل بیماری عملکرد خوبی داشته و هر دو طرح فاصله گذاری اجتماعی و هوشمند ، مناسب و رضایت بخش است.

سید حشمت الله صمیمی دوست تاکید کرد:مردم باید بدانند کرونا تمام نشده و ازطرفی کاراقتصادی مردم هم باید برای تامین معیشت آنها دچار وقفه نشود.

وی گفت:اصناف سامانه سلامت را جدی بگیرند و نظارت بر بازار هم توسط دستگاه های متولی از جمله صنعت،معدن و تجارت ، تعزیرات، بهداشت ، اتاق اصناف و نیروی انتظامی انجام شود.