مدیر شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته ۷ هزار و ۶۹ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۸ هزار و ۴۵۶ نفر متقاضی در بخش‌های مختلف این استان پرداخت شد. «بهنام فرح‌بخش» در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۹۰ درصد تسهیلات پرداختی این بانک در بخش کشاورزی و دامپروری بوده افزود: […]

 

مدیر شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته ۷ هزار و ۶۹ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۸ هزار و ۴۵۶ نفر متقاضی در بخش‌های مختلف این استان پرداخت شد.

«بهنام فرح‌بخش» در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۹۰ درصد تسهیلات پرداختی این بانک در بخش کشاورزی و دامپروری بوده افزود: ۲۸۰ میلیارد ریال تسهیلات صندوق توسعه ملی به متقاضیان زیربخش‌های کشاورزی پرداخت شد که این میزان تسهیلات به ۲۸۱ متقاضی پرداخت شد.

وی با اشاره به تسهیلات در حوزه دامپروری اظهارکرد: یک هزار و ۷۸۴ میلیارد ریال تسهیلات دامداری توسط شعب بانک کشاورزی به ۳هزار و ۷۲۳ نفر پرداخت شد، همچنین ۲۱۶ نفر تسهیلات ۲۰۴ میلیارد ریالی در بخش شیلات دریافت کردند.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: باغداران از تسهیلات این بانک بی‌نصیب نبودند و ۷۳۱ میلیارد ریال به دو هزار و ۲۲۱ باغدار پرداخت شد، ضمن اینکه در حوزه آب و خاک ۱۶۲ نفر ۷۶ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.

فرح‌بخش با اشاره به اقدامات بانک در حوزه‌های مرغداری، پرورش زنبور عسل، محصولات گلخانه‌ای، صنایع مرتبط با بخش کشاورزی و ماشین آلات و ادوات کشاورزی تصریح کرد: در حوزه مرغداری ۲۲۳ میلیارد ریال به ۱۸۳ نفر، پرورش زنبور ۶۸میلیارد ریال به ۱۷۸نفر، تسهیلات گلخانه‌ای ۲۷۰ میلیارد ریال به ۱۸۰ نفر، صنایع مرتبط کشاورزی ۵۶۸ میلیارد ریال به ۶۵ نفر و در خرید ماشین‌آلات به ۲۹۳ نفر جمعا ۱۹۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.

وی ادامه داد: شعب این بانک در سطح استان ۷۲ میلیارد ریال تسهیلات غیرمترقبه سیل به متقاضیان زیربخش‌های کشاورزی پرداخت کردند، این میزان تسهیلات به یک هزار و ۴۵۸ نفر پرداخت شد.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: شعب بانک در پرداخت تسهیلات برای اشتغال پایدار روستائیان و عشایر مبلغ ۳۹۲ میلیارد ریال تسهیلات به ۶۲۷ نفر از متقاضیان در این مناطق پرداخت کرده است.

وی بیان کرد: بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات به زوج‌های جوان مشارکت دارد که در سال ۹۸، ۵۲۶ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواجی به متقاضیان زیر بخش‌های کشاورزی پرداخت و یک هزار و ۶۳۳ نفر از این تسهیلات بهره‌مند شدند.