مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از غربالگری تعداد ۱۱۸ هزار و ۱۶۱ نفر و شناسایی ۳۳ نفر مشکوک یا مبتلا به کرونا از ۱۷ اسفندماه ۹۸ تا ۱۲فروردین ماه ۹۹ خبرداد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، “سید امان الله جهانبین” افزود: از ۱۷ اسفندماه ۹۸ تا ۱۲فروردین ماه ۹۹ تعداد […]

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از غربالگری تعداد ۱۱۸ هزار و ۱۶۱ نفر و شناسایی ۳۳ نفر مشکوک یا مبتلا به کرونا از ۱۷ اسفندماه ۹۸ تا ۱۲فروردین ماه ۹۹ خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، “سید امان الله جهانبین” افزود: از ۱۷ اسفندماه ۹۸ تا ۱۲فروردین ماه ۹۹ تعداد ۱۰ پایگاه و ۸ شعبه بازرسی و ۲۵۷ دستگاه روز ناوگان امدادی در زمینه مقابله با کرونا داشته ایم که ۴۵ هزار و ۸۵۳ خودرو غربالگری شدند.

وی تصریح کرد: از تعداد ۱۱۸ هزار و ۱۶۱نفر که مورد غربالگری قرار دادیم ۳۳ نفر مشکوک یا مبتلا به کرونا را شناسایی کرده و ارجاع دادیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تشکر از مردم و توصیه به ماندن در منزل و از خانه خارج نشدن مگر در موارد ضرور آن هم با رعایت اصول بهداشتی و پرهیز از شرکت در تجمعات، جاهای شلوغ و پرتردد اظهار کرد: مردم عزیز استان تاکنون به توصیه های مسئولین کشوری، استاندار و اعضای ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس دقت کرده و موارد را رعایت کرده اند، استدعا داریم از این به بعد نیز پروتکل ها و مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا هر چه سریعتر بتوانیم از گسترش کرونا ویروس جلو گیری کنیم و زندگی سالمی داشته باشیم.