ساعتی پیش حسین کلانتری به همراه معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی و رییس دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه جمعی از مدیران استانی به منظر بررسی آخرین وضعیت شهرستان چرام و اطلاع از روند مقابله و مبارزه با شیوع ویروس کرونا به شهرستان چرام سفر کرد. در این نشست هم اندیشی مشترک با مسئولان استانی […]

 

ساعتی پیش حسین کلانتری به همراه معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی و رییس دانشگاه علوم پزشکی استان به همراه جمعی از مدیران استانی به منظر بررسی آخرین وضعیت شهرستان چرام و اطلاع از روند مقابله و مبارزه با شیوع ویروس کرونا به شهرستان چرام سفر کرد.

در این نشست هم اندیشی مشترک با مسئولان استانی به همراه فرمانداران و روسای شبکه های بهداشت شهرستانهای کهگیلویه ، لنده ، بهمئی وچرام آخرین وضعیت این شهرستانها را بررسی کردند.

استاندار در این نشست اهتمام جدی،جدیت مسئولان و همراهی و مشارکت مردم را از مهمترین اولویت‌های مقابله با این ویروس برشمرد و گفت: همچنان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، غربالگری و توجه ویژه به پویش « در خانه بمانید » از مهمترین راهکارهای مقابله با این ویروس است.

در این نشست کن هم اکنون در حال انجام است علاوه بر بررسی و رصد آخرین وضعیت چهار شهرستان گرمسیری به ویژه شهرستان چرام، روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستانها نیازمندی ها ،مطالبات و مشکلات خود را بیان کردند.

 

( خبر در حال تکمیل شدن است)