آخرین اخبار

28. مهر 1394 - 13:32   |   کد مطلب: 997
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: با كمك هاي موردي و صدقه دادن مشكل فقر ريشه كن نميشود به همين خاطر رویکرد اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) اشتغالزایی و اعطای تسهیلات به مشاغل کوچک خانگی است.
http://www.ghalamedena.ir

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان کهگیلویه و بویر احمد(قلم دنا)، پرویز فتاح ظهر امروز در جلسه شوراي هماهنگي بانك هاي استان كه با حضور اتاندار و مسئولين اتاني برگزار شد با اشاره به اينكه كمك هاي مستمري و صدقات فقر را ريشه كن نمي كند افزود: کمیته امداد با كمك بانك ها و اعتبارات داخلي تهسيلاتي براي اشتغالزایی وخودکفایی جامعه هدف پرداخت مي كند.

وی گفت: با اعطای وامهای خودکفایی سالانه بیش از یکصد هزار نفر از مددجویان از چرخه حمایت خارج و خودکفا می شوند.

 

فتاح عنوان کرد: وام های خودکفایی با نظارت کارشناسان به کسانی که صلاحیت لازم را دارند پرداخت می شود.

 

وي به محروميت استان اشاره كرد و ابراز داشت: كميته امداد كشور به كهگيلويه و بوير احمد توجه ويژه دارد و اين سفر در راستاي خدمت رساني به اين استان محروم برنامه ريزي شده است.

 

فتاح در ادامه بهترين راه رهايي از شرايط اقتصادي موجود را روحيه بسيجي و انقلابي دانست و افزود: با روحيه اداري نمي شود مشكل محرومان را حل كرد.

 

وي ساده زيستي امام راحل و مقام معظم رهبري را بهترين الگو براي مسئولان دانست و اظهار داشت: با رفاه طلبي نمي توان به محرومان و نيازمندان كمك كرد بلكه بايد با ساده زيستي و مديريت جهادي و انقلابي مشكلات كشور را حل كرد.

 

مدير كميته امداد كشور ابراز داشت: هم اکنون 4/5 میلیون مددجو زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)هستند.

 

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه وبویراحمد نیز گفت: تاکنون 25 هزارو266 طرح اشتغالزایی در این استان اجرا شده است.

 

سید غلامرضا متقی افزود: کمیته امداد استان هم اکنون 11 هزار و 427 طرح را نظارت می کند.

وی تعداد مددجویان آموزش دیده را 43 هزار و 793 نفر ذکر کرد و گفت: شش هزار و 94 خانوار مددجو از طریق طرح های اشتغالزایی تا پایان سال 93 توانمند شده اند.

 

انتهاي پيام/ش

http://www.ghalamedena.ir

دیدگاه‌ها

با سلام لطفا در صورت تمایل به تبادل لینک، خبرگزاری بین المللی کاسپین را با آدرس زیر در لینکستان سایت خود قرار دهید به ما اطلاع بدید تا سایت شما را لینک کنیم ادرس:caspress.com باتشکر
با سلام لطفا در صورت تمایل به تبادل لینک، خبرگزاری بین المللی کاسپین را با آدرس زیر در لینکستان سایت خود قرار دهید به ما اطلاع بدید تا سایت شما را لینک کنیم ادرس:caspress.com باتشکر

دیدگاه شما