آخرین اخبار

22. مهر 1394 - 13:54   |   کد مطلب: 994
درآئینی که با حضور اهالی روستای اسلام آباد کریک ومسئولان استانی وشهرستان دنا بهره برداری از فضای جدید آموزشگاه خیر ساز که توسط خانم فاطمه میرزا بزرگ از تهران هزینه آن تأمین شده در این روستا آغاز شد.
http://www.ghalamedena.ir

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان کهگیلویه و بویر احمد(قلم دنا)، در این آئین معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: خیرین مدرسه ساز با فراهم کردن امکانات تحصیلی برای آینده سازان با خدا معامله می کنند.

 

فتاح محمدی افزود: گام های نیک واعمال خیراندیشانه خیرین بهترین الگوی مهربانی وعطوفت است.

 

مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: تا کنون به همت خیرین مدرسه ساز در 17 جشنواره یک هزار و 100 کلاس درس در استان ساخته شده است.

 

هادی زارع پور عنوان کرد: مشارکت مردم، نهادها و دستگاه های اجرایی در امور آموزش و پرورش یک ضرورت برای تعلیم و تربیت دانش آموزان است.

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: این آموزشگاه در زمینی به مساحت یک هزار و 100 مترمربع و با زیربنایی به مساحت 257 مترمربع احداث شده است.

 

جهان مهرابی افزود: برای تکمیل و بهره برداری از این فضا که شامل 4 کلاس درس، نمازخانه، سرویس بهداشتی و محوطه سازی و زیباسازی است 5 میلیارد ریال هزینه شده است.

 

امین تقوی فرزند خانم میرزا بزرگ هم گفت: این مدرسه را به اهالی و دانش آموزان و برای رضای خداوند متعال مادرم هدیه کرده است.

 

به نقل از قلم دنا: این مدرسه بنام مرحوم امین تقوی فرزند خانم میرزا بزرگ نامگذاری شده است.

 

انتهای پیام/ش

.ghalamedena.ir
.ghalamedena.ir
.ghalamedena.ir
.ghalamedena.ir

دیدگاه شما