آخرین اخبار

22. مهر 1394 - 12:51   |   کد مطلب: 993
مسئول بسيج دانش آموزي كهگيلويه و بوير احمد؛
همايش ما زنده ايم با حضور دوهزار و 500 دانش آموز دختر ياسوجي برگزار شد
مسئول بسيج دانش آموزي كهگيلويه و بوير احمد گفت: همايش بزرگ ما زنده ايم همزمان با سراسر كشور و حضور بيش از دو هزار و 500 دانش آموز دختر ياسوجي در سالن پورياي ولي اين شهر برگزار شد.
http://ghalamedena.ir

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان کهگیلویه و بویر احمد(قلم دنا)، سيد محمد لطيف ارجمند افزود: اين همايش با همكاري بسيج جامعه زنان، سازمان آموزش و پرورش و ديگر تشكل هاي دانش آموزي كهگيلويه و بوير احمد با محوريت عفاف، حجاب، دشمن شناسي و ولايتمداري برگزار شد.

 

وي گفت: همايش ما زنده ايم برگرفته از زندگي نامه و خاطرات خانم معصومه آباد از رزمندگان و آزادگان دفاع مقدس است كه خاطرات مقاومت و ايثارگري هاي خود را در قالب كتابي با عنوان ما زنده ايم انتشار داده است.

 

ارجمند عنوان كرد: معصومه آباد دختر جوانی بود که در روزهای آغازین جنگ، به همراه سه زن دیگر به نام‌های فاطمه ناهیدی، شمسی بهرامی و حلیمه آزموده در حال مأموریت هلال احمر به اسارت نیروهای بعثی عراق درآمده و خاطرات خود را در قالب یک کتاب به رشته تحریر درمی‌آورد.

 

مسئول بسيج دانش آموزي كهگيلويه و بوير احمد زنده بودن را در زنده نگه داشتن ارزش ها دانست تاكيد كرد: دختران جوان و نوجوان نسل امروز بايد از زندگي اين بانوان و زنان شهيده درس بگيرند كه در سخت ترين شرايت دست از حجاب، ولايتمداري،مقاومت و دفاع از ارزش ها نكشيدند و تا پاي جان مبارزه كردند.

 

وي دشمن شناسي را يكي ديگر از ضروريات زندگي امروزه جوانان دانست و افزود: برخي نا آكاهانه يا از روي عمد براي دشمن تبليغ مي كنند ولي بايد نسل جديد بدانند صهيونيست و استكبار جهاني و در راس آن آمريكاي جنايتكار دشمنان اصلي نظام مقدس جمهوري اسلامي و دشمن انسانيت هستند.

 

سيد محمد لطيف ارجمند در خصوص همايش ما زنده ايم گفت: اين همايش حضور پرشور دختران دانش آموز و سخنراني امام جمعه موقت شهر ياسوج در ياسوج برگزار شد و در ديگر شهرستان هاي استان نيز اجرا خواهد شد.

 

وي تصريح كرد: در طول سال مسئولان حوزه هاي مقاومت بسيج خواهران در برنامه هاي متفاوت كلاس هاي آموزشي و تبييني با محوريت حجاب و عفاف، ولايتمداري و دشمن شناسي براي دانش آموزان برگزار خواهند كرد.

 

انتهاي پيام/ش

تصاویر تکمیلی: 
http://ghalamedena.ir
http://ghalamedena.ir
http://ghalamedena.ir
http://ghalamedena.ir
http://ghalamedena.ir
http://ghalamedena.ir

دیدگاه شما