آخرین اخبار

22. مهر 1394 - 8:56   |   کد مطلب: 990
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش كهگيلويه و بويراحمد؛
فعالیتهای سوادآموزی به تشکلهای مردم نهاد واگذار می شود
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش كهگيلويه و بوير احمد در نشست مسئولان سوادآموزی شهرستان ها و مناطق استان گفت:فعالیت هاي سوادآموزي شامل دوره های سوادآموزی، انتقال و تحکیم در طول سال تحصیلی انجام خواهد شد.
http://www.ghalamedena.ir/

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان کهگیلویه و بویر احمد(قلم دنا)، مسعود ارجمند افزود:شناسايي و آموزش افراد بي سواد 10 تا 49 سال با كمك تشكل هاي مردم نهاد و 23 انجام خواهد شد كه در اين ميان نياز به همكاري و مشاركت همه دستگاه هاي اجرايي مي باشد.

 

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش كهگيلويه و بويراحمد ابراز كرد: فرهنگیان، دانش آموزان، اعضای شوراها و افراد باسواد در مناطق روستایی وعشایری می توانند در طرح فرد به فرد سوادآموزی شرکت وهزینه مربوطه را دریافت می کنند.

 

وی گفت:هم اکنون با عقد قرارداد با 23 دستگاه اجرایی استان برنامه های سوادآموزی انجام می شود.

 

ارجمند عنوان كرد: فعالیت های شناسایی، پالایش و جذب در سوادآموزی در یکسال گذشته نسبت به سال قبل از افزایش قابل توجهی برخوردار است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش كهگيلويه و بوير احمد هم گفت: تمامی فعالیت های با کمک ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی، سازمان ها وتشکل های مردم نهاد برای ریشه کنی بی سوادی در جمعیت 10تا 49 سال اجرا می شود.

 

هادي زارع پور افزود: طرح باسواد کردن اولیاء بی سواد، انسداد مبادی ورودی بی سوادی و شناسایی بی سوادان 10 تا 20 سال از مهمترین برنامه های سالجاری در حوزه سوادآموزی است.

انتهاي پيام/ش

دیدگاه شما