آخرین اخبار

3. مرداد 1394 - 12:19   |   کد مطلب: 835
با حضور دانشجویان دانشگاه‌های برتر کشور؛
همایش آشنایی با رشته‌ها و دانشگاه‌ها در استان برگزار می‌شود
دومین همایش آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و معرفی دانشگاه‌های برترکشور توسط نخبگان هم‌استانی در دانشگاه‌های کشور با مشارکت دانشگاه یاسوج و اداره کل آموزش و پرورش استان در شهرهای یاسوج و دهدشت و گچساران برگزار می‌شود.
http://www.ghalamedena.ir ، آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان کهگیلویه و بویر احمد(قلم دنا)، دومین همایش آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و معرفی دانشگاه‌های برترکشور توسط نخبگان هم‌استانی در دانشگاه‌های کشور با مشارکت دانشگاه یاسوج و اداره کل آموزش و پرورش استان در شهرهای یاسوج و دهدشت و گچساران برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش ستاد اجرایی همایش، هدف از اجرای برنامه آشنایی دانش‌آموزان و خانواده‌های آن‌ها با رشته-های دانشگاهی برای انتخابی آگاهانه و دقیق می‌باشد.

این همایش که قرار است در روزهای ۶، ۷ و ۸ مرداد ماه به ترتیب در شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت برگزار شود، زمینه را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا با استفاده از تجربیات این تیم متخصص از دانشجویان هم‌استانی، با شناخت بیشتر اقدام به انتخاب رشته مورد نظر خود نمایند.
براساس گزارش ستاد اجرایی، برنامه دارای دو بخش مجزایِ همایش و کارگاه‌های تخصصی می‌باشد که به ترتیب در دو نوبت صبح از ساعت ۹ الی ۱۳ و عصر از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برگزار می‌شود.

محل برگزاری برنامه:
یاسوج، سالن شهید چمران، دانشکده علوم پایه دانشگاه یاسوج
گچساران، سالن وحدت آموزش و پرورش
دهدشت، سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور

از جمله برنامه‌های ویژه این همایش تجلیل از رتبه‌های تک رقمی استان در کنکور سراسری امسال می باشد.
ضمناً این همایش کاملاً رایگان و حضور برای عموم آزاد می‌باشد.

 

bedon-e-logo--koli

 

انتهای پیام/1470

دیدگاه شما