آخرین اخبار

25. خرداد 1394 - 12:36   |   کد مطلب: 646
کیف شادی معجزه ای برای دانش آموزان ابتدایی در تعطیلات تابستان است.
http://www.ghalamedena.ir+ كودك

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانش آموزان کهگیلویه و بویر احمد(قلم دنا)،تعطیلات تابستانی در راه است و دانش آموزان ابتدایی که همیشه زودتر تعطیل می شوند،‌ زمان زیادی را برای استراحت و البته شیطنت در خانه می گذرانند.

گاهی هم آن ها و هم خانواده ها از یکنواختی روزها کسل می شوند. اما همیشه راه های ساده ای برای فرار از بی حوصلگی است. به عنوان مثال کیف جادویی یکی از این راه ها است.

بهتر است همیشه قبل از آنكه تعطیلات از راه برسد، به مغازه هایی كه اجناسشان بسیار ارزان است بروید و کیف جادویی خود را از اسباب‌بازی‌های كوچك پر کنید تا در تابستان، هنگامی‌كه دانش آموزان ابتدایی شروع به بی‌قراری كرده و حوصله آنها سر می‌رود، اسباب‌بازی‌ها را یكی‌یكی از ساك بیرون آورده و بین بچه‌ها تقسیم كنید. نشان دادن اشیای جدید به کودکان، روش خوبی برای تحریك كردن حس كنجكاوی بوده و آن ها را چند ساعتی سرگرم می‌كند.
 
همچنین می‌توانید یك خوراكی مختصر و ساده داخل کیف اسرارآمیز خود بگنجانید. یك میان وعده مختصر و مغذی نه فقط گرسنگی كودكان را برطرف می‌كند بلكه می‌تواند به موقع كسالت و یكنواختی  را از بین ببرد.
 
خوراكی‌های سالمی كه مورد علاقه فرزندتان است مانند میوه‌های تازه، پنیر، سبزیجات، كشمش، گردو، میوه‌های خشك شده، شیرینی‌های ساده و غلات را انتخاب کنید.
 
علاوه بر این،‌قرار دادن سی دی های کارتون و نرم افزار های آموزشی سرگرم کننده نیز در این کیف جادویی بسیار هیجان انگیز است.
منبع:قلم دنا
 انتهاي پيام/1470

دیدگاه شما