آخرین اخبار

23. آذر 1394 - 8:42   |   کد مطلب: 1004
اولین همایش پژوهش در آموزش علوم پایه در بهمن ماه سال جاری با همت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می گردد و علاقمندان تا پایان آذر می توانند آثار خود را به دبیرخانه این همایش ارسال نمایند.
فراخوان.http://www.ghalamedena.ir
به گزارش قلم دنا به نقل مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  رسول عبدالله میرزایی دبیر اولین همایش پژوهش در علوم پایه گفت: این همایش در تاریخ 28 و 29 بهمن ماه سال جاری در دانشکده علوم دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی برگزار می گردد.
وی با اشاره به این که علوم پایه از قبیل شیمی، فیزیک ، ریاضی ، زیست شناسی و علوم زمین پایه نظری و بنیانی برای نیل به مهندسی و فناوری در جهت رفع نیازهای روزمره انسان است تصریح کرد: علوم پایه از دوره ابتدایی در آموزش و پرورش مورد توجه قرار گرفته تا دانش آموزان ضمن آشنایی با مبانی نظری علوم پایه در مسیر تفکر منطقی و پرورش آن در ذهن و ضمیرشان از آن بهره گیرند.
دبیر اولین همایش پژوهش در علوم پایه، با اشاره به فعالیت های دانشگاه شهید رجایی در خصوص علوم پایه خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای برگزاری اولین همایش ملی پژوهش در علوم پایه ، دومین همایش ملی آموزش الکتروشیمی و اولین جشنواره ملی کتاب از جمله برنامه های دانشگاه شهید رجایی به شمار می رود .
میرزایی از عموم اساتید، پژوهشگران و معلمان آموزش و پرورش درخواست کردتا پایان آذرماه چکیده فعالیت پژوهش خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.
وی افزود: همزمان با برگزاری این همایش کارگاهای آموزشی تخصصی و نمایشگاه کتاب با موضوع علوم پایه برگزار خواهد شد و ناشران علاقمند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه شرکت در نمایشگاه به وبگاه همایش به نشانی http://confsrttu.ir/bse مراجعه نمایند. 

دیدگاه شما