نظرخواهی

به قالب سایت دانش آموزان استان کهگیلویه و بویراحمد چه نمره ای می دهید؟

مطالب اخبار دانش آموزی استان

فراخوان.http://www.ghalamedena.ir
اولین همایش پژوهش در آموزش علوم پایه در بهمن ماه سال جاری با همت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می گردد و علاقمندان تا پایان آذر می توانند آثار خود را به دبیرخانه این همایش ارسال نمایند.
http://www.ghalamedena.ir
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور؛
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: با كمك هاي موردي و صدقه دادن مشكل فقر ريشه كن نميشود به همين خاطر رویکرد اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) اشتغالزایی و اعطای تسهیلات به مشاغل کوچک خانگی است.
http://www.ghalamedena.ir
باحضور گروه های جهادی پزشکان سلامت صورت گرفت؛
گروه جهادی پزشکان سلامت از سوی بنیاد خیریه وفاق سبز علوی درمناطق روستایی شهرستان های بویراحمد و دنا به دانش آموزان خدمات درمانی و بهداشتی ارائه دادند.
http://www.ghalamedena.ir
به همت یک خیرمدرسه ساز؛
درآئینی که با حضور اهالی روستای اسلام آباد کریک ومسئولان استانی وشهرستان دنا بهره برداری از فضای جدید آموزشگاه خیر ساز که توسط خانم فاطمه میرزا بزرگ از تهران هزینه آن تأمین شده در این روستا آغاز شد.
http://ghalamedena.ir
مسئول بسيج دانش آموزي كهگيلويه و بوير احمد؛
مسئول بسيج دانش آموزي كهگيلويه و بوير احمد گفت: همايش بزرگ ما زنده ايم همزمان با سراسر كشور و حضور بيش از دو هزار و 500 دانش آموز دختر ياسوجي در سالن پورياي ولي اين شهر برگزار شد.
http://www.ghalamedena.ir/
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش كهگيلويه و بويراحمد؛
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش كهگيلويه و بوير احمد در نشست مسئولان سوادآموزی شهرستان ها و مناطق استان گفت:فعالیت هاي سوادآموزي شامل دوره های سوادآموزی، انتقال و تحکیم در طول سال تحصیلی انجام خواهد شد.
ghalamedena.i
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش كهگيلويه و بوير احمد:
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش كهگيلويه و بوير احمد گفت: آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد در سومین جشنواره ملاصدرا که در استان مازندران و با حضور برگزیدگان استان های سراسر کشور برگزار شد موفق شد در بخش فعالیت های ابتکاری، تحلیل فیلم و کتابخوانی هشت رتبه برتر کسب کند.
عيسي گرجي پور
رئیس کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان كهگيلويه و بوير احمد:
رئیس کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان كهگيلويه و بوير احمد در نشست هماهنگی اجرای این طرح گفت: این طرح برای رده سنی 6 تا 17 سال و با شرکت 60 مربی سیار و ثابت روستایی در مدارس كهگيلويه و بوير احمد اجرا می شود.
http://ghalamedena.ir
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد:
مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد درهمایش خانواده و تکریم بازنشستگان گفت: تقوی عامل امنیت، آرامش و در نتیجه تحکیم خانواده و سالم نگه داشتن آن است.
http://ghalamedena.ir/
امام جمعه چرام؛
امام جمعه چرام یکی از برکات عظیم انقلاب اسلامی را ایجاد بستر مناسب برای ترویج فرهنگ قرآن در جامعه دانست و گفت: رشد فرهنگ قرآنی در جامعه و به تبع آن شهرستان چرام جاي بسي خرسندی دارد كه از بركات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.
http://www.ghalamedena.ir اموزش و پرورش بويراحمد
فرمانده نيروي انتظامي كهگيلويه و بويراحمد؛
فرمانده نيروي انتظامي كهگيلويه و بوير احمد در برنامه قرائت پيام مهر ناجا براي دانش آموزان گفت: امنيت و آرامش از واجب ترين نيازهاي يك جامعه است تا در سايه امنيت استعدادهاي جامعه شكوفا شده و كشور به توسعه برسد.
http://www.ghalamedena.ir
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : امسال هزار و471دانش آموز تحت پوشش شناسایی طرح شهاب شرکت می کنند .
http://ghalamedena.ir
مسئول بسيج دانش آموزي كهگيلويه و بوير احمد گفت: جهت هر چه بهتر برگزار كردن دوره هاي علمي و آموزشي دانش آموزان نياز به هم انديشي و مشاركت بيشتر مسئولان موسسه رزمندگان اسلام كهگيلويه و بوير احمد است.
http://www.ghalamedena.ir
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بویراحمد؛
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بویراحمد گفت: در سال تحصيلي جديد برگزاري نماز جماعت با حضور ائمه جماعات مدارس در دستور کار خواهد بود.
امام جمعه یاسوج:
امام جمعه یاسوج گفت: مقام معظم رهبری با هشدار کم نظیر خود حاکمان سعودی را به لرزه در آورد به گونه ای که بعد از این هشدار، برخورد و ادبیات سعودی ها کاملا متفاوت شد.

صفحه‌ها