نمایش 1 - 10 از 26
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
اختتامیه جشنواره‌های رضوی 31 مرداد در یاسوج
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت اثر منتخب جشنواره ملی آئین‌های نمایشی، پرده‌خوانی و نقالی در فرهنگ رضوی تا ۳۰ مردادماه در میادین شهر یاسوج برای عموم به نمایش گذاشته می‌شوند.
http://www.ghalamedena.ir
باحضور معاون وزیرآموزش وپرورش همایش بزرگ تجلیل از نخبگان ومقام آوران آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمدبرگزار شد.
http://www.ghalamedena.ir
مزار شهیدی که بعد از چهار سال در دانشگاه یاسوج نیمه کاره رها شده است
http://www.ghalamedena.ir
و اما نکته ای که در مواجهه با گسترش روز افزون فروشگاه های اینترنتی ارائه دهنده ی پوشاک و سایت های مرتبط با مزون ها باعث نگرانی می شود، آن است که فعالیت عمده این سایت ها در سایه مجوز ها و نظارت های مختلف، "قانونی" جلوه داده شده و از آنجا که عملکرد و ارائه محصولات در بسیاری از این سایت ها منافی هنجارهای اجتماعی و اعتقادی جامعه ایرانی می باشد، همین امر تاثیر قابل توجهی در رواج بی غیرتی عمومی در میان جوانان، استفاده ابزاری از دختران و زنان جوان جهت تبلیغ محصولات و همچنین دامن زدن به ترویج پدیده شوم مانکنیسم و به دنبال آن رواج بی حیایی و عادی سازی بی حجابی و بی عفتی در سطح جامعه می شوند؛ مواردی که در تضاد کامل با فرهنگ و سبک زندگی ایرانی و اسلامی ما بوده و دهن کجی آشکاری به دین مداری و قانون گرایی در جمهوری اسلامی ایران می باشد.
در دیدار با خانواده شهید شاخص استان مطرح شد:
http://www.ghalamedena.ir
متأسفانه به دليل نبود نظارت كافي بر روی گیم نت‌ها و با توجه به حضور دانش‌آموزان با سن کم در گيم نت هايي كه افراد مختلف حضور دارند و انواع بازي هاي غيراستاندارد ارائه مي شود موجب صدمات جسمي و روحي بسيار زيادي بر دانش آموزان مي شود.
http://www.ghalamedena.ir/
چند نکته برای بهترین برخورد با کودکان: تنبیه بدنی چیزهای اشتباهی را به کودکان می آموزد با استفاده از نکات زیر بهترین نوع برخورد را انتخاب کنید.
http://www.ghalamedena.ir
گروه موسیقی فولکلور کهگیلویه وبویراحمد که به کشور بلغارستان سفر کرده است در این کشور با لباس سنتی کنسرت برگزار کرد.
http://www.ghalamedena.ir/
یک کارشناس روان شناسی گفت؛
کارشناس روانشناسی گفت: اعتیاد به بازی های رایانه ای ، اعتیاد رفتاری است که ذهن و روان کودکان را به طور دائم تحت تاثیر این بازی ها قرار می دهد.
http://www.ghalamedena.ir
برنامه مناظره با موضوع ˝کنکور˝ برگزار شد و طی آن 59 درصد مخاطبان برنامه به پرسش ˝نقش کنکور را در عملکرد و پیشرفت نظام آموزشی کشور چگونه ارزیابی می کنید؟˝ پاسخ ˝منفی˝ دادند.

صفحه‌ها