دانشگاه علم و صنعت http://www.ghalamedena.ir
دانشگاه علم و صنعت ایران یکی از دانشگاههای دولتی ایران است. این دانشگاه در سال ۱۳۰۸ تأسیس شده و مقر آن در تهران است. این دانشگاه، همچنین در شهرهای اراک، بهشهر و دماوند شعبه دارد. در حال حاضر حدود ۷ هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و در رشتههای مختلف مهندسی و علوم پایه (۴۲ رشته تخصصی) مشغول به تحصیلاند.
توكل بخدا و پشت كار مهمترين عامل موفقيتم بود و به دانش آموزان توسيه ميكنم نااميد نشوند و با پشت كار تا لحظه آخر تلاش كند تا به نتيجه مطلوب برسند.
http://ghalamedena.ir
در یک آزمون خوب داشتن نگرش پویا و سیال بسیار مهم است...
مطالعه ی کنکوری
مشاوره؛
یکی از بزرگترین دغدغه های ذهنی داوطلبان این است که به چه روشی برای کنکور، درس بخوانند. اهمیت این موضوع زمانی روشن می شود که شما بدانید اگر برنامه ریزی خوبی داشته باشید، اما شیوه مطالعه اصولی را در پیش نگیرید، به هیچ وجه نمی توانید نتیجه دلخواهی را در آزمون سراسری کسب کنید.
یک مشاور برنامه‌ریزی تحصیلی، گفت: عدم تناسب بین وضع موجود و وضع مطلوب، موجب ناامیدی و یاس در افراد کنکوری و توقف روند درس خواندن آن‌ها می‌شود.
عصبانیت و پرخاشگری
رهنمود هایی کاربردی در ارتباط با نقش و وظیفه والدین در جهت کارهای درسی و شخصی فرزندان
این پژوهشسرا هفتمین پژوهشسرای استان است که شامل کارگاه کامپیوتر ،مخزن کتابخانه ای با تعداد 5هزارجلد، سالن مطالعه ،کارگاه نانو رباتیک و آزمایشگاه علوم پایه است.
مدیرکل امورشاهدومشاور وزیرآموزش وپرورش درامور ایثارگران در نشست مسئولان ستادهای شاهد ومدیران مدارس شاهد استان گفت:این طرح باهدف کیفیت بخشی به فعالیتها وخود ارزیابی مدارس درشاخص های آموزشی-پرورشی وفوق برنامه درهزار و360آموزشگاه شاهد وایثارگر کشور اجرا می شود.
این مسابقات با شرکت 32 تیم و320 دانش آموز پسر دوره ابتدایی به مدت 3 روز در سالن پوریای ولی تختی برگزار شد
آیین سوگواری با حضور مداح اهل بیت کربلایی پناهی وباشرکت کارکنان این مدیریت برگزار شد.
حضرت آیت اله سیدشرف الدین ملک حسینی نماینده محترم ولی فقیه دراستان و نماینده مردم استان کهگیلویه وبویراحمد درمجلس خبرگان رهبری به اتفاق هیئت همراه از دو مرکز شبانه روزی دخترانه و پسرانه عشایری دیدار و از نزدیک روند برنامه ها و فعالیت های انجام شده را بررسی.

صفحه‌ها