http://www.ghalamedena.ir ، آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد
با حضور دانشجویان دانشگاه‌های برتر کشور؛
دومین همایش آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و معرفی دانشگاه‌های برترکشور توسط نخبگان هم‌استانی در دانشگاه‌های کشور با مشارکت دانشگاه یاسوج و اداره کل آموزش و پرورش استان در شهرهای یاسوج و دهدشت و گچساران برگزار می‌شود.
http://www.ghalamedena.ir
یکی از مشکلاتی که بچه های امروزی دارند استفاده زیاد از لوازم الکترونیکی مانند تبلت است. حال والدین چگونه باید این تبلت ها را از کودک شان جدا کنند.
کودکان از پدیده های شگفت انگیز آفرینشند. دنیای متمایز و خاص آنها ما را مشتاق کنکاش و پژوهش در مورد زوایای مختلف وجودی آنها می‌کند.
http://www.ghalamedena.ir
کودکان نوپا مثل غارنشین ها هستند. مثلا وقتی عصبانی میشوند چنگ می اندازند، گاز می گیرند، در اتاق نشیمن ادرار می کنند، انگشتشان را در بینی می کنند، غذا را به موهایشان می مالند و یا ناگهان ناپدید می شوند.
http://www.ghalamedena.ir معلم نمونه
بسیاری از خانواده ها کودکانی با ظاهری طبیعی دارند، رشد جسمی و قد و وزنشان هم نشانه از بهنجار بودن آنان است. هوششان نرمال است. به خوبی صحبت می کنند.
http://www.ghalamedena.ir اموزش و پرورش بويراحمد
خوب و موفق بودن دانش آموز نه تصادفی است و نه ارتباطی به معلم و دانش آموز دارد. رمز موفقیت این دانش آموزان، پشتکار داشتن در امر یادگیری و رعایت کردن رفتارها و عادات سودبخشی است که به آن ها کمک می کند تا در تحصیل هرچه بیش تر موفق شوند.
http://www.ghalamedena.ir/
همه ما ‌گاهی دچار افکار منفی می‌شویم. روش برخوردمان با این افکار تفاوت بین ما را موجب و باعث می‌شود که با اعتماد به نفس یا ترسو، امیدوار یا سرخورده و برنده یا مغلوب به نظر آییم.
http://www.ghalamedena.ir
دنیا نزد او هیچ حسابی ندارد و دوست ندارد در اندیشه و ذهن افراد و یارانش نیز وجود داشته باشد.
http://www.ghalamedena.ir
متاسفانه بسياري از افراد به دليل عدم آگاهي ازآسيب هاي شبكه هاي رايانه اي خصوصاً اينترنت با اعتماد كاذب به ديگران فكر مي كنند كه فايل هاي رايانه اي شخصي شان،نظير عكس ها،ويدئوها و اسناد براي ديگران قابل دسترسي نيستند.
http://ghalamedena.ir
کودکان در عید دیدنی‌ها، چشم‌ انتظار عیدی هستند، بزرگ‌ترهای موقعیت‌شناس می‌توانند هنگام پخش اذان یا بعد از خواندن نماز، عیدی را از زیر سجاده در آورده و به کودک دهند، این کار نماز را برای کودک شیرین‌تر و مهم‌تر خواهد کرد.
http://ghalamedena.ir
وضع خانوادگي و محيط عاطفي عوامل بسيارمهمي در بروز بزهكاري است،وقتي كه درخانواده اي همبستگي بين افراد وجود نداشته باشد و فرد فاقد روابط عاطفي صحيح باشد،بروز رفتارهاي بزهكارانه قابل پيش بيني است.
http://www.ghalamedena.ir
مهدی تهرانی‌دوست با اشاره به مشکلات رفتاری که مبتلایان به بیش‌فعالی و کم‌توجهی در محیط‌های مختلف دارند، اظهار داشت:مبتلایان در خانه، مدرسه و هر محیطی که قرار گیرند، مشکلات رفتاری متعددی ایجاد می‌کنند و همین موجب آزار خانواده و اطرافیان آنها می‌شود.

صفحه‌ها