http://www.ghalamedena.ir
خواهر شهید صیاد شیرازی گفت: تواضع و خشوع صفت بارز شهید صیاد شیرازی بود.
http://ghalamedena.ir
در سال 1339 در روستاي تنگ برد سفيد از توابع بخش لنده در شهرستان كهگيلويه به دنیا آمد برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی کشاورزی به آمریکا رفت.
http://www.ghalamedena.ir
برادر شهید محمدرضا جهانژادیان گفت: این شهید والا مقام تاثیر تربیتی فوق العاده ای بر روی جوانان منطقه بهمئی داشت.
http://www.ghalamedena.ir
شهید صدرالله روهنده در وصیت نامه خود نوشته است:
پس خوشحالم که آماده جهاد با کفر و بعثیان و یا به طور کلی با آمریکای شیطان صفت و فریبکار که عراق را زیر سلطه خود قرار داده که به انقلاب عزیزمان ضربه وارد کند ولی آمریکا هیچ غلطی نمی تواند در مقابل رزمجویان و شیردلان این آب و خاک بکند و بعثیان نیز سرکوب خواهند شد به یاری الله.
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویر احمد:
اداره کل آموزش وپرورش و مدیریت حج و زیارت کهگیلویه و بویر احمد تفاهم نامه همکاری امضاء کردند، براساس این تفاهم نامه زائرین بی سواد گروه سنی 10تا49 سال شناسایی و تحت پوشش برنامه های سوادآموزی قرار می گیرند.
شهید نوروزعلی جلیل پور
برگزار شد:
همزمان با هفته گرامیداشت نهضت سواد آموزی یادواره معلم شهید نوروزعلی جلیل پور اولین پیشنهاد دهنده طرح نهضت سواد آموزی و جهاد و مبارزه با بی سوادی با حضور خانواده های معظم شهدا و مسئولان و مردم در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
مسئله رهبرى و ولايت فقيه و روحانيت است كه اى مردم و اى امت اسلام بدانيد كه عزت و شرف و پايندگى اسلام و شما مسلمانان در زمان غيبت آقا امام زمان (عج) ارواحنا له الفداء در گروى پيروزى و پشتيبانى كامل و سر سپردگى محض به اصل اصيل اسلام يعنى ولايت فقيه مى باشد.
معلم کهگیلویه و بویراحمدی، راه علم و علم آموزی را در جبهه های نبرد حق علیه باطل می دانست و همیشه می گفت، راه علم آموزی ایستادن در سنگرهای مبارزه با دشمن در هر سنگری است.
فیلم سینمایي «شیار ۱۴۳» نمایش رنج زنانه و امیدواري مادرانه دراندوهي بزرگ بوده که با نوعی درام سینمایی جدید باالگوپذیری از سینمای دفاع مقدس آن را برای مخاطب به بار آورده است.
آری کودکی که نه پدر دیده و نه حتی نوازشش را،با تنها صدا و عکسی که از او به یادگار مانده،روزگار می گذراند و تنها دلخوشی اش همان صدا است که هر روز و شب در گوشش زمزمه می کند.
این پژوهشسرا هفتمین پژوهشسرای استان است که شامل کارگاه کامپیوتر ،مخزن کتابخانه ای با تعداد 5هزارجلد، سالن مطالعه ،کارگاه نانو رباتیک و آزمایشگاه علوم پایه است.
مدیرکل امورشاهدومشاور وزیرآموزش وپرورش درامور ایثارگران در نشست مسئولان ستادهای شاهد ومدیران مدارس شاهد استان گفت:این طرح باهدف کیفیت بخشی به فعالیتها وخود ارزیابی مدارس درشاخص های آموزشی-پرورشی وفوق برنامه درهزار و360آموزشگاه شاهد وایثارگر کشور اجرا می شود.
این مسابقات با شرکت 32 تیم و320 دانش آموز پسر دوره ابتدایی به مدت 3 روز در سالن پوریای ولی تختی برگزار شد
آیین سوگواری با حضور مداح اهل بیت کربلایی پناهی وباشرکت کارکنان این مدیریت برگزار شد.

صفحه‌ها