تاثیر مدارس. http://www.ghalamedena.ir
کودکان و نوجوانان، بهترین سال های عمر خود را در مدرسه می گذرانند و تجربه هرگونه شکست یا موفقیت در این دوران، تاثیری عمیق بر نگرش مثبت یا منفی آن ها از خود و توانایی هایشان بر جا می گذارد
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران http://www.ghalamedena.ir
چهارشنبه مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران :
مدیر کل آموزش وپرورش شهر تهران با بیان اینکه آموزش وپرورش به دنبال توسعه متوازن رشته های تحصیلی برای دانش آموزان است، گفت: حذف یا ایجاد ممنوعیت و محدودیت برای تحصیل دانش آموزان در رشته علوم انسانی کاملا بی اساس است.
فراخوان.http://www.ghalamedena.ir
اولین همایش پژوهش در آموزش علوم پایه در بهمن ماه سال جاری با همت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می گردد و علاقمندان تا پایان آذر می توانند آثار خود را به دبیرخانه این همایش ارسال نمایند.
وزیر.http://www.ghalamedena.ir
وزیر آموزش وپرورش با معلمان شاهد شهدای هفتم تیردیدار وگفتگو کرد .
http://www.ghalamedena.ir
پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت روز خانواده؛
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن پیام علی اصغر فانی به شرح زیر است.
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت:
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: عزت و سربلندی کنونی کشور مدیون خون شهدای هشت سال دفاع مقدس است.
قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور گفت: ساماندهی نیروهای اعزامی سال تحصیلی جاری 4 ماه زودتر از موعد مقرر انجام شده است.
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش؛
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: آموزش و پرورش نهاد ملت ساز و دولت ساز است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت کمک هزینه دارو و درمان به فرهنگیان و دانش آموزان بالای 14 سال دارای مبتلا به سرطان و ms خبر داد.
پاسخ 7 اصلاح طلب به یک پرسش دانا:
یکی از موضوعاتی که در زمینه انتخابات، همیشه مورد چالش و هجمه برخی جریان های سیاسی مشخص قرار داشته است، موضوع نظارت‌های شورای نگهبان بر روند انتخابات و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی است. این اعتراضات و هجمه ها درحالی صورت می گیرد که وظیفه نظارت و بررسی صلاحیت کاندیداها از جمله وظایفی است که براساس قانون اساسی برعهده این شورا که شامل شش فقیه و شش حقوقدان است، گذاشته شده است و این نظارت ها فراتر از قانون صورت نمی گیرد
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس درباره تعیین تکلیف لایحه بازنگری شده حمایت از حقوق معلولان گفت: بررسی این لایحه هنوز در دستور کار مجلس قرار نگرفته است.
وزیر آموزش و پرورش
وزیر آموزش و پرورش گفت: به منظور مبارزه با بی سوادی، به ناچار 110 مدرسه یک کلاسه و چهار هزار و 850 مدرسه با کمتر از پنج نفر دانش آموز در سطح کشور دایر است.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش؛
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش با اشاره به آغاز ثبت‌نام از متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش، نحوه ثبت نام و مواد درسی این آزمون را شرح داد.
روحانی در اجلاس سالانه مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور:
هر زمان که در کشورمان آموزش و پرورش راه خود را پیدا کرده است، فارابی ها، ابن سیناها، ابوریحان ها، خواجه نظام ها و خواجه نصیرها تربیت شده اند.
http://www.ghalamedena.ir ، آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد
عضو هیئت نظارت بر مطبوعات کشور:
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و عضو هیئت نظارت بر مطبوعات کشور گفت: در حال حاضر بیش از هفت هزار652رسانه مکتوب و مجازی دارای مجوز در کشور وجود دارد که بیش از نیمی از آنها استان تهران مستقر است.

صفحه‌ها