آب تمامی مناطق شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه فردا صبح از ساعت ۸ به مدت ۱۰ ساعت قطع می شود. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد غریبی گفت: آب تمامی مناطق و محلات شهر دهدشت بعلت لزوم تعویض روغن و […]

 

آب تمامی مناطق شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه فردا صبح از ساعت ۸ به مدت ۱۰ ساعت قطع می شود.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد غریبی گفت: آب تمامی مناطق و محلات شهر دهدشت بعلت لزوم تعویض روغن و اورهال ترانسفورماتورهای ایستگاه پمپاژ آب شماره ۲ دمدره قطع می شود.

سخنگوی شرکت آبفا استان اظهار داشت: این قطعی برنامه ریزی شده از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر روز چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ و به مدت ۱۰ ساعت خواهد بود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ضمن عذرخواهی از مردم گفت: انتظار داریم مردم عزیز شهر دهدشت با پیش بینی ذخیره آب کافی و صرفه جویی در مصرف آب در ساعاتی که قطعی وجود دارد، کارکنان خدوم آبفا را در اجرای کامل تعمیرات همراهی کنند.

وی بیان کرد: بروز افت فشار آب در شبکه توزیع تا ساعاتی پس از وارد مدار بهره برداری شدن ایستگاه پمپاژ مورد نظر دور از انتظار نمی باشد و نکته مهم اینکه نیاز به دستکاری کنتور و یا شیرهای آب توسط مشترکین محترم نیست.