مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید شرکت توزیع برق شهرستان کهگیلویه برگزار شد. به گزارش قلم دنا ، طی آیینی و با حضور معاونین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید شرکت توزیع نیروی برق شهرستان کهگیلویه برگزار گردید. در این مراسم با حکم معتمدی […]

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید شرکت توزیع برق شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش قلم دنا ، طی آیینی و با حضور معاونین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید شرکت توزیع نیروی برق شهرستان کهگیلویه برگزار گردید.

در این مراسم با حکم معتمدی زاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ، حسین عادلی نسب قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان با حفظ سمت مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان کهگیلویه شد .

پیش از این مهرداد تابش نژاد در این مسئولیت خدمت می کرد که بازنشسته شد.

عادلی نسب در این نشست با اشاره به خدمات دهی شرکت توزیع نیروی برق استان به مردم گفت : وظیفه ما مدیران و کارکنان است که به بهترین نحو ممکن به مردم عزیز خدمت کنیم تا بهترین خدمات به مردم ارائه شود.

عادلی نسب با بیان اینکه شرکت توزیع برق شهرستان کهگیلویه یکی از ادارات موفق و دارای نیروی انسانی ارزشمندی می باشد ، گفت : تلاش می کنیم تا با برنامه ریزی منظم در همه فصول برق پایداری داشته باشیم.