بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ “الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ” در کمال تاسف و تاثر باخبر شدیم که چهره نام آشنا و محبوب عرصه علم، فرهنگ و سیاست استان، دکتر سید قادر لاهوتی چشم از جهان بسته و به سوی معبود هجرت کرده است. امروز چهره‌ای را از دست […]

 

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
“الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ”

در کمال تاسف و تاثر باخبر شدیم که چهره نام آشنا و محبوب عرصه علم، فرهنگ و سیاست استان، دکتر سید قادر لاهوتی چشم از جهان بسته و به سوی معبود هجرت کرده است. امروز چهره‌ای را از دست دادیم که اسوه اخلاق بود و سال‌ها خلاقانه و خالصانه در عرصه سیاست، فرهنگ و ادب به مردم خدمات زیادی را ارائه داده بود. چهره‌ای که سرشناس بود و نام آشنا، اما هیچ گاه خود را از کسی برتر نمی‌دانست و همین فروتنی و تواضع بود که او را محبوب همه سلایق کرده بود و به راستی که او همه چیز برای نشاندن اسم استاد پیش از نامش را داشت و حقیقتاً که استادی کامل بود. فقدان او جانسوز است و اکنون که به دیار باقی هجرت کرده است، اما نام ماندگارش تا سال‌های سال بر تارک سیاست، فرهنگ، هنر و ادب این دیار باقی خواهد ماند و بدون شک تا سال‌های سال خوبی‌ها و حسن‌های او به ویژه اخلاقمداری ایشان نقل محافل خواهد بود.

اینجانب ضمن ابراز همدردی صمیمانه، این ضایعه‌ی جانکاه و تلخ را محضر مردم فهیم استان، سادات جلیل‌القدر، خانواده‌ عالیقدر لاهوتی، جمیع منسوبین و آشنایان محترم آن عزیز تازه درگذشته تسلیت عرض می‌کنم. از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز به معبود پیوسته، رحمت و مغفرت الهی و همنشینی و همجواری با اولیای الهی، و برای بازماندگان به ویژه خانواده معزز ایشان، صبری جمیل و اجری جزیل و طول عنری با عزت مسألت می‌نمایم.

مهدی روشنفکر
نماینده مردم شریف بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی