مدیر شعب بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد گفت : در راستای اشتغال پایدار این بانک از شهریور سال گذشته تاکنون موفق به ایجاد ۱۶۰۰ فرصت جدید شغلی در استان شده است

 

مدیر شعب بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد گفت : در راستای اشتغال پایدار این بانک از شهریور سال گذشته تاکنون موفق به ایجاد ۱۶۰۰ فرصت جدید شغلی در استان شده است.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان، سید مهدی میراب باشی بمناسبت هفته دولت وهفته تعاون با اعلام این مطلب افزود: این میزان اشتغال در حوزه مشاغل خانگی و پرداخت تسهیلات به نهادهای حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید حاصل شده است.

وی اضافه کرد : این بانک از شهریور ۱۴۰۰ تاکنون بیش از ۶۳۵ میلیارد ریال تسهیلات در حوزه های مختلف از مشاغل خانگی گرفته تا گردشگری و ازدواج و فرزند آوری پرداخت داشته است.

وی پرداخت ۲۵۴میلیارد ریال در قالب یکهزار و۷۸ فقره تسهیلات مشاغل خانگی ، ۱۶۶میلیارد ریال در قالب ۲۸۴ فقره تسهیلات به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی و ۷۱ میلیارد ریال در حوزه گردشگری را از جمله این پرداخت ها برشمرد.

میراب باشی پرداخت ۱۸۶ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به ۱۷۶ زوج جوان در یکسال اخیر و ۵۷ میلیارد ریال وام فرزند آوری طی پنج ماهه امسال را از دیگر پرداختی های این بانک عنوان کرد.

وی درپایان ضمن گرامیداشت هفته دولت و هفته تعاون هم گفت : در راستای جهاد تبیین و گزارش دهی و خدمات دهی به مشتریان میز خدمت در تمامی شعب بانک در استان از ۲۹ مرداد اغاز شده و تا پایان هفته دولت ادامه دارد.

گفتنی است از دیگر برنامه های اجرا شده در هفته دولت و هفته تعاون وباهدف مساعدت به مشتریان بانک بخشودگی جرائم تاخیر مطالبات تا تاریخ ۱۷ شهریور ماه ۱۴۰۱ در دستور کار خود قرار داده است.