به‌ مناسبت هفته دولت؛مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم کلنگ احداث سرای متاهلین دانشگاه یاسوج را به زمین زد. مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در چهارمین روز از هفته دولت در سفری یک روزه، در دانشگاه یاسوج حضور یافت و کلنگ احداث سرای متاهلین دانشگاه یاسوج را به زمین زد. […]

به‌ مناسبت هفته دولت؛مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم کلنگ احداث سرای متاهلین دانشگاه یاسوج را به زمین زد.

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در چهارمین روز از هفته دولت در سفری یک روزه، در دانشگاه یاسوج حضور یافت و کلنگ احداث سرای متاهلین دانشگاه یاسوج را به زمین زد.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه یاسوج، دکتر علی شمسی‌پور مشاور وزیر علوم و مدیرکل حوزه وزارتی و رئیس کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه یاسوج، کلنگ احداث سرای متاهلین و استاد سرای این دانشگاه را به زمین زد.

بر اساس این گزارش، احداث خوابگاه متاهلین در راستای اجرای تکالیف دانشگاه‌ها در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت صورت می گیرد و از مصوبات هیئت امنای دانشگاه یاسوج  است.

مدیرکل حوزه وزارتی، پس از این بازدید، در جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه یاسوج حضور یافت

.
مشاور وزیر علوم در ادامه، ضمن بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های نیمه‌تمام و در حال ساخت دانشگاه از روند اجرای این پروژه‌ها اطلاع یافت.

گفتنی است: در ابتدای این سفر، وی با حضور در جوار مزار شهید گمنام دانشگاه به ساحت قدسی این شهید، ادای احترام کرد.