به گزارش قلم دنا از یاسوج ، جاده های استان کهگیلویه و بویراحمد به نسبت سایر استانهای کشور کمتر مورد توجه قرار گرفته و همچنان شاهد تصادفات و تلفات پرشمار در محورهای مختلف این استان هستیم و سالانه تعداد بسیار زیادی از خانواده ها چه در درون استان و چه در بیرون از کهگیلویه و […]

به گزارش قلم دنا از یاسوج ، جاده های استان کهگیلویه و بویراحمد به نسبت سایر استانهای کشور کمتر مورد توجه قرار گرفته و همچنان شاهد تصادفات و تلفات پرشمار در محورهای مختلف این استان هستیم و سالانه تعداد بسیار زیادی از خانواده ها چه در درون استان و چه در بیرون از کهگیلویه و بویراحمد به عنوان رهگذر داغدار می‌شوند.

در مجموع طول جاده های استاندارد این استان بسیار کمتر از استان های دیگر و حتی استان های هم تراز و هم اندازه کهگیلویه و بویراحمد است اما در سال های اخیر تلاش بسیار زیادی برای استانداردسازی جاده های استان صورت گرفته که باید به دوره هشت ساله قبل از دولت تدبیر و امید اشاره کرد که بیشتر دستاوردهای استان در راهسازی مربوط به دوره قبل از ۸ سال گذشته بوده است.

در دولت جدید نیز عزم جدی برای رفع مشکلات مربوط به جاده ها وجود دارد در استان به همت مسئولان به خصوص حوزه معاونت عمرانی استاندار برای نمونه محور کمربندی یاسوج که یکی از محورهای پرخطر و پر تلفات استان به شمار می رود در حال ساماندهی بوده و همچنین پیمانکار نیز مجدانه به دنبال اجرا و اتمام تعهدات خود در این پروژه است.

هر چند مشکلات و معضلاتی در پیش پای پروژه وجود داشت اما با عزم مسئولان به خصوص استاندار و معاون عمرانی و پیگیری پیمانکار در ادامه شاهد رفع مشکلات و تسهیل در روند ساخت و تکمیل این پروژه مهم و حیاتی خواهیم بود.

در گفتگویی که با معاون عمرانی استاندار و همچنین پیمانکار انجام شد هر دو طرف تاکید بر رفع موانع و ادامه کار با سرعت بیشتر را داشتند.