در سه ماهه نخست امسال تعداد ۵۱۵ مشترک روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند. جذب ۵۱۵ مشترک روستایی جدید گاز در استان کهگیلویه و بویراحمد   در سه ماهه نخست امسال، تعداد ۵۱۵ مشترک روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز بهره مند شدند. به گزارش قلم دنا […]

در سه ماهه نخست امسال تعداد ۵۱۵ مشترک روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

جذب ۵۱۵ مشترک روستایی جدید گاز در استان کهگیلویه و بویراحمد

 

در سه ماهه نخست امسال، تعداد ۵۱۵ مشترک روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز بهره مند شدند.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد؛ ریحان بهادر مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: در بهار امسال، ۵۱۵ مشترک روستایی جدید از نعمت گاز بهره مند شدند که با این رقم مجموع مشترکین بخش روستایی در سطح استان چهارفصل و کوهستانی به ۶۷۵۰۲ تعداد مشترک رسید.

بهادر با بیان اینکه تاکنون ۹۲۲ روستا با تعداد ۸۲۰۵۰ خانور روستایی از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند گفت: شرکت گاز استان استان کهگیلویه و بویراحمد حرکت رو به رشد و پرشتابی را در توسعه گاز رسانی به اقصی نقاط استان دنبال می‌کند و طبق تعهد و برنامه‌های پیش بینی شده عملیات گازرسانی به ۱۳۸ روستا در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد نقش بی بدیل گاز در سبد انرژی را گامی مؤثر در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی قلمداد کرد و افزود: جایگزینی گاز طبیعی به عنوان یکی از اهداف راهبردی این شرکت علاوه بر حفظ محیط زیست، در ایجاد رفاه عمومی، برقراری عدالت اجتماعی، پیشران توسعه اقتصادی و جلوگیری از مهاجرت و اشتغال پایدار در روستاها تأثیر بسزایی دارد.

در پایان بهادر ادامه داد: هم‌اکنون ضریب نفوذ گاز در سطح شهرهای استان ۱۰۰ درصد و ضریب نفوذ گاز در روستاها ۸۷ درصد است.