مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در این متن پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم ن وَالْقَلَمِ […]

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد در این متن پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ن وَالْقَلَمِ وَ مَا یَسْطُرُونَ
با سلام و تحیّات فراوان
هفدهم مرداد، روز پاسداشت تلاش‌های بی وقفه انسان‌های آگاهی دهنده‌ای است که با سلامت نفس و قلمشان به اعتبار حرفه مقدس خبرنگاری ارزشی دو چندان افزودند.
روز خبرنگار به‌ عنوان نماد احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات صحیح و فوری، یادروز باشکوه تلاشگران سپهر خبر و قلم و مناسبتی مغتنم برای تجلیل از خدمات ارزشمند صاحبان رسانه است که مسئولانه پرچم آزادی، آگاهی و امید را برافراشته‌اند و برای بالا بردن سطح آگاهی در جامعه فعالیت می‌کنند.
اینجانب روز خبرنگار و یاد و خاطره شهدای عزیز خبرنگار و نکوداشت استادان و پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی و خبر را که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی، ‎‎‎‏‎خبرنگار جبهۀ شهامت و جسارت نامگذاری شده است، گرامی داشته و این روز شکوهمند، روز حق‎گویی و حق‎جویی و روز پاسداشت قلم را به همه قلم به دستانی که وظیفه آگاهی بخشی را برای خود قائل هستند و در این زمینه هزینه‌های سنگینی پرداخته و می‌پردازند تبریک عرض نموده و برای آنها موفقیت روز افزون در مسیر سخت و پر خطری که در پیش دارند آرزو می‌کنم.

 

سید نورالله هدایت

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد