مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) را به تمامی شیعیان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفت. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی گاز استان در متن پیام […]

 

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) را به تمامی شیعیان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفت.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی گاز استان در متن پیام آمده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاه

محرم ماهی است که الفبای آن فداکاری، جانبازی، خلوص و خدامحوری می باشد. محرم یادآور بزرگترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشر است . ماه عزای حسینی، ماه فداکاری و گذشت، ماه انتشار امر به معروف و نهی از منکر و ماهی است که باید از آن درسهای زندگی را آموخت و واقعیت اسلام را دریافت و با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه زنده عاشورا را یاد آور شد.

در میان حوادثی که در طول تاریخ بشریت به وقوع پیوسته، هیچ نهضت و حرکتی به پویایی و برجستگی قیام عاشورا نیست.

واینک با قلبی مالامال از غم و اندوه در سوگ سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام ) و یاران باوفایش، فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه دوستداران اهل بیت علیهم السلام تسلیت و تعزیت عرض نموده،امیدواریم عزاداری همه رهروان راستین آن حضرت به ویژه خانواده بزرگ شرکت ملی گاز ایران و کارکنان شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد مورد قبول درگاه ایزد منّان واقع گردد.

وعلی عبادلله الصالحین

ریحان بهادر
مدیر عامل