به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، این روزها با وقوع بارش های سیل آسا در کهگیلویه و بویراحمد دستگاه های مختلفی به کمک سیل زدگان می روند و با ارائه خدمات و امدادرسانی و توزیع اقلام خوراکی و حمایتی در بین سیل زدگان فعالیت می کنند. در این بین حضور فعال و موثر […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، این روزها با وقوع بارش های سیل آسا در کهگیلویه و بویراحمد دستگاه های مختلفی به کمک سیل زدگان می روند و با ارائه خدمات و امدادرسانی و توزیع اقلام خوراکی و حمایتی در بین سیل زدگان فعالیت می کنند.

در این بین حضور فعال و موثر ستاد اجرایی فرمان امام ( ره) کهگیلویه و بویراحمد و شخص دکتر نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره ) در مناطق سیل زده و آسیب دیده از بارش های اخیر و امدادرسانی به موقع و موثر وی جلوه ای از ایثار و خدمت بی منت را نشان می دهد.

در همین زمینه شایان نادری از اعزام کاروان خدمات رسان نهادها و دستگاههای ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ، سپاه عشایر، اداره امور عشایر، هلال احمر به منطقه چهل چشمه شهرستان چرام خبر داد.

وی گفت: پس از چند روز بارندگی به علت بسته بودن راه ارتباطی امکان خدمات رسانی وجود نداشت که الحمدالله پس از بازگشایی با حضور  در این منطقه عشایری بین بیش از یکصد خانوار آسیب دیده اقلام امدادی مورد نیاز توزیع شد.