ریحان بهادر مدیرعامل شرکت گاز استان، در پیامی عید سعید قربان را تبریک گفت.

 

ریحان بهادر مدیرعامل شرکت گاز استان، در پیامی عید سعید قربان را تبریک گفت.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ، در پیام مدیرعامل این شرکت آمده است:

دهم ماه ذی الحجه مقارن با عید سعید قربان، از اعیاد بزرگ مسلمین و روزی است که حق تعالی درهای مغفرت و رحمتش را بر بندگان خود می گشاید. این روز مجالی است برای در خود اندیشیدن و رسیدن به خودشناسی و به دنبال آن دستیابی به خداشناسی.
حقیقتاً این عید بزرگ، باشکوهترین جلوه ایثار و تعبد در برابر خالق یکتا و روز رها شدن از تعلقات دنیوی و رهایی از جلوه های غیر خدایی است.

در چنین روزی حضرت ابراهیم خلیل الرحمن (ع) با قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی به درگاه حضرت حق را به انسان ها آموخت و منشاء پاک ترین عید مسلمانان شد.

نمایش پرشکوه همدلی و وحدت امت اسلامی در مناسک حج و عید سعید قربان، جلوه‌ای است از امتی یکپارچه، پویا و بالنده که همه ساله رساتر از گذشته دعوت اسلام را به عدالت و آزادگی، ایمان و پرهیزگاری، نیکی و پاکی فریاد می‌زنند.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت این عید بزرگ به عموم هم وطنان بویژه مردم فهیم استان کهگیلویه و بویراحمد و همکارانم در شرکت گاز استان و خانواده های آنها، از درگاه خداوند متعال درک واقعی پیام این روز را که همانا ایثار، فداکاری، وحدت، دلدادگی و بندگی بر آستان حضرت دوست می باشد برای همگان مسئلت می نمایم.

ریحان بهادر

سرپرست شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد