استاندار کهگیلویه وبویراحمد با عباسعلی نوبخت رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار کرد. به گزارش قلم دنا،سیدعلی احمدزاده با رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در رابطه با آخرین وضعیت آفت کرم برگ خوار درختان بلوط استان دیدار و گفتگو کرد و خواهان توجه جدی به این مسئله شد. در نشست […]

 

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با عباسعلی نوبخت رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار کرد.

به گزارش قلم دنا،سیدعلی احمدزاده با رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در رابطه با آخرین وضعیت آفت کرم برگ خوار درختان بلوط استان دیدار و گفتگو کرد و خواهان توجه جدی به این مسئله شد.
در نشست اختصاصی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با رئیس سازمان جنگل‌ها و آبخیزداری کشور، برای مبارزه گسترده و فراگیر با آفت برگ خوار درختان بلوط در سطح استان بویژه مناطق بیشتر آسیب دیده از جمله شهرستان باشت، مقرر شد، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان تعهد رئیس قبلی سازمان به استان تخصیص و عملیات گسترده محلول پاشی در چند مرحله انجام شود.
همچنین مصوب شد که ستاد بحران در این خصوص در اداره کل منابع طبیعی استان تشکیل و حوزه معاون امور عمرانی استانداری نیز از آن حمایت کند.
براساس این گزارش رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور جهت بازدید میدانی و بررسی وضعیت به زودی به این استان سفر می کند.
در پایان این نشست مصوب شد به هر میزان اعتبار لازم برای مبارزه با آفت درختان بلوط که در اسفند تا اردیبهشت ماه در استان هزینه می شود توسط این سازمان تامین گردد.

دیدار استاندار کهگیلویه بویراحمد با رئیس سازمان جنگل های کشور

 

دیدار استاندار کهگیلویه بویراحمد با رئیس سازمان جنگل های کشور

 

دیدار استاندار کهگیلویه بویراحمد با رئیس سازمان جنگل های کشور