قطعی ۶ ساعته آب در برخی از مناطق و محلات شهر یاسوج آب برخی از مناطق و محلات شهر یاسوج به مدت ۶ ساعت قطع می شود. علی محمد غریبی با اعلام این خبر گفت:به جهت انجام عملیات بهسازی و وارد مدار بهره برداری نمودن بخشی از شبکه توزیع آب شرب، از ساعت ۱۴ تا […]

قطعی ۶ ساعته آب در برخی از مناطق و محلات شهر یاسوج

آب برخی از مناطق و محلات شهر یاسوج به مدت ۶ ساعت قطع می شود.

علی محمد غریبی با اعلام این خبر گفت:به جهت انجام عملیات بهسازی و وارد مدار بهره برداری نمودن بخشی از شبکه توزیع آب شرب، از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۰ سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ به مدت ۶ ساعت آب مناطق و خیابانهای شاهد( از فرعی ۱ تا ۱۶)، خیابان عدل(از فرعی ۱ تا ۱۰) خیابان تختی، خیابان مولوی و فرعی های منشعب از آن، خیابان راهداران، شهرک امام حسین (ع)، شهرک مهارت (جوشکاران) شهرک جهاد، شهرک میلاد، بلوار کشاورز، دولت آباد، شرف آباد علیاء، شرف آباد وسطی، شرف آباد سفلی، مسکن مهر جمعه بازار و ساکنین خیابانهای اطراف جمعه بازار، کوی آزادگان، کوی فرهنگیان، کوی مخابرات، کوی امام علی (ع) کوی شهرداری، کوی علوم پزشکی، هواشناسی، بلوار شهید قرنی، مسکن مهر شرکت گاز و خیابان راهداران قطع می شود.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان ضمن یادآوری هرگونه شکستگی شبکه، قطعی و افت فشار، وجود انشعاب غیر مجاز و دستکاری تاسیسات به مرکز ۱۲۲ ارتباط مردمی شرکت آبفا استان تصریح کرد: ذکر این نکته لازم به یادآوری است که در زمان قطعی و یا ٱفت فشار آب نیازی به دستکاری شیرآلات، کنتور و سایر تاسیسات آبی نمی باشد.

وی اظهار داشت: پس از پایان عملیات کاری بر روی شبکه توزیع و وارد مدار بهره برداری گردیدن شبکه جدید، احتمال ٱفت فشار آب در برخی از محلات و مناطق نیز دور از ذهن نمی باشد.

غریبی گفت: از تمامی مشترکین در مناطق و محلات مورد نظر نیز تقاضامندم با ذخیره آب کافی و صرفه جویی در مصرف، کارکنان زحمتکش امور آبفا شهرستان بویراحمد را در اجرای این کار مهم و ضروری همراهی کنند.

سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بعلت کاهش بارندگی در سال آبی جاری و افزایش دما در فصل تابستان و شرایط حساس آبی، ضروریست حمایت ها و همراهی های مشترکین عزیز ساکن در تمامی شهرها و روستاهای استان برای عبور از شرایط سخت آبی، تداوم و استمرار داشته باشد.
منبع خبر: دفتر روابط
عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد