مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعطای تسهیلات ارزان قیمت یکی از راه‌های ایجاد اشتغال است. به گزارش خبرگزاری قلم دنا از یاسوج، مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بنام تولید ، دانش بنیان و اشتغال‌آفرینی نام‌گذاری شده صندوق کارآفرینی امید بعنوان موسسه […]

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعطای تسهیلات ارزان قیمت یکی از راه‌های ایجاد اشتغال است.

به گزارش خبرگزاری قلم دنا از یاسوج، مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بنام تولید ، دانش بنیان و اشتغال‌آفرینی نام‌گذاری شده صندوق کارآفرینی امید بعنوان موسسه عمومی غیر دولتی در راستای حمایت از جوانان کارآفرین ، کسب و کارهای فناور و دانش بنیان ، گروه‌های اجتماعی غیر بانک پذیر را در دستور کار قرار داده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یکی از  راه‌های ایجاد اشتغال بهره‌مندی از تسهیلات ارزان قیمت در راستای کارآفرینی و تولید است.

وی بیان کرد: پرسنل صندوق در استان تمام سعی خود را بر آن داشته اند تا بتوانند وضعیت متقاضیان اشتغال، معرفی شده از شورای برنامه ریزی استان را در زمان باقی مانده تعیین و تکلیف کنند.

وی همچنین ضمن ارائه گزارش عملکرد صندوق استان در خصوص اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ وضعیت پرداختی استان را مطلوب عنوان کرد.