مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها مرکز اسقاطی استان تا یک ماه آینده خود را به تجهیزات استاندارد مجهز کند. عیسی شهامت در نشست بررسی مرکز اسقاطی خودرو استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها مرکز اسقاط خودرو استان در منطقه سرآبتاوه بویراحمد دارای ایراداتی از جمله اینکه مستندنگاری مراحل اسقاط خودرو […]

 

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها مرکز اسقاطی استان تا یک ماه آینده خود را به تجهیزات استاندارد مجهز کند.

عیسی شهامت در نشست بررسی مرکز اسقاطی خودرو استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها مرکز اسقاط خودرو استان در منطقه سرآبتاوه بویراحمد دارای ایراداتی از جمله اینکه مستندنگاری مراحل اسقاط خودرو جدی گرفته نمی‌شود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصوب شد به ازای هر خودرویی که اسقاط می‌شود تمامی مراحل کار از جمله فیلم و عکس و رسید‌های لاشه‌های خودرو روی پرونده‌ها باشد.

وی بیان کرد: یکسری تجهیزات در مرکز اسقاط خودرو وجود ندارد اگر هم باشد کیفیت لازم را ندارند که مطابق
با استانداردهای اعلامی تا یک ماه آینده مرکز خود را به تجهیزاتی که نیاز است مجهز کند.

وی بیان کرد: با توجه به انحصاری بودن امکان سنجی شود آیا امکان اینکه مرکز جدیدی برای رفع انحصار ایجاد شود وجود دارد که پلیس راهور این امکان سنجی را انجام دهد.

مدیر کل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اگر این مرکز بتواند خود را تقویت کند و پاسخگوی نیاز استان باشد انجام دهد در غیر اینصورت برای مرکز جدید فراخوان اعلام می‌شود.