نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست استاندار و با حضور اعضای نشست برگزار شد. سید عبدالرحمان توفیفیان فرماندار چرام روز چهارشنبه ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ در نشست شورای برنامه ریزی استان با اشاره فعال شدن پروژه ساخت بیمارستان چرام بعد از وقفه یک سال و نیمی گفت : با توجه به […]

 

نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست استاندار و با حضور اعضای نشست برگزار شد.

سید عبدالرحمان توفیفیان فرماندار چرام روز چهارشنبه ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ در نشست شورای برنامه ریزی استان با اشاره فعال شدن پروژه ساخت بیمارستان چرام بعد از وقفه یک سال و نیمی گفت : با توجه به اینکه پروژه ساخت بیمارستان چرام با وقفه طولانی شروع به کار کرد انتظار داریم اعتبار فاز بعدی نیز پیش بینی شود تا به محض پایان فاز اول ، فاز بعدی نیز شروع به کار کند.

توفیفیان گفت : در آستانه یک‌سالگی وقوع سیل در منطقه طسوج و آبشار المون هستیم و جا دارد از حساسیت استاندار ، معاون عمرانی استاندار و همه کسانی که ورود پیدا کردند تشکر و قدردانی کنم

وی افزود : در شرایط فعلی اقدامی جهت آبیاری مجدد باغات و زمین های کشاورزی صورت نگرفته و تقاضا دارم جهت آبیاری ۲۰ هکتار زمین خسارت دیده از سیل اقدامات لازم صورت گیرد.

دکتر معتمدی پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در پاسخ به درخواست فرماندار چرام گفت : لوله مورد نیاز باغات خسارت دیده تامین می شود تا مردم از طریق لوله گذاری آبیاری باغات را انجام دهند.

توفیقیان با اشاره به اینکه جاده طسوج گلبهار فعال است اما سرعت پروژه پایین است ، افزود : انتظار داریم راهداری پیگیری کند تا پروژه با سرعت بالا به پایان برسد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ساخت جاده طسوج گفت : جاده طسوج امامزاده گلبهار تامین اعتبار شده و مشکلی ندارد.