مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان از آغاز عملیات اجرایی آسفالت پروژه دیشموک _مورخانی _بناری خبر داد. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد؛ عابد محمدی مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان با همراهی رئیس اداره راهداری و حمل نقل […]

 

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان از آغاز عملیات اجرایی آسفالت پروژه دیشموک _مورخانی _بناری خبر داد.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد؛ عابد محمدی مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان با همراهی رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده‌ای شهرستان کهگیلویه و کارشناسان این اداره کل از پروژه آسفالت مورخانی به بناری بازدید کردند.

وی در حاشیه این بازدید و در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، اظهار داشت: این پروژه یکی از دغدغه‌های جدی مردم عزیز منطقه،استاندار، نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و معاون عمرانی استاندار بود که الحمدالله کار آسفالت این پروژه آغاز شد.

محمدی، بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه با اعتبار قریب ۴۰ میلیارد ریال به متراژ ۱۲۰۰ متر از مورخانی تا بناری آغاز شده که شامل زیرسازی، بیس و آسفالت است و بقیه مسیر نیز  آماده آسفالت است.

وی طول کل مسیر را ۶ کیلومتر و سرعت پیشرفت روند عملیات اجرایی پروژه را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: این پروژه باید امسال آسفالت و به بهره برداری برسد.