نشست شورای برنامه ریزی و توسعه شهرستان کهگیلویه با حضور حاجی زاده معاون عمرانی استاندار، حجت الاسلام والمسلمین موحد نماینده مردم کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار کهگیلویه ،رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد. سید عبدالعزیز موسوی فرماندار شهرستان کهگیلویه در این نشست با […]

 

نشست شورای برنامه ریزی و توسعه شهرستان کهگیلویه با حضور حاجی زاده معاون عمرانی استاندار، حجت الاسلام والمسلمین موحد نماینده مردم کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار کهگیلویه ،رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

سید عبدالعزیز موسوی فرماندار شهرستان کهگیلویه در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده در چند مدت اخیر گفت : حاجی زاده معاون عمرانی استاندار مدیری پیگیر ، جهادی ، پرتلاش و پای کار است که اقدامات ایشان در مدت حضور در استان جای تقدیر و تشکر دارد.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به اینکه ورودی شهر پیشانی و نماد شهر است و ورودی نامناسب تاثیر منفی بر روی یک شهر برای مهمانان دارد ، گفت: ورودی های شهر دهدشت وضعیت مناسبی ندارند و نیازمند توجه ویژه هستند .

موسوی گفت : برای ورودی سوق ۲۹ میلیارد اعتبار گذاشته شد و در حال کار است اما انتظار داریم فعال تر شود.

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت : ورودی از سمت بهبهان نیاز به روشنایی و جدا کننده دارد که باید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدام کند.

موسوی با اشاره به حادثه خیز بودن ورودی دهدشت از سمت چرام گفت: ورودی چرام رفع معارض شده ولی شهرداری باید ابتدای ورودی میدان را آسفالت کند و ادامه نیز باید روشنایی و جدا کننده نصب شود.

موسوی گفت : ۱۲ سال است ورودی های شهر دهدشت فعال هستند اما تمام نمی شوند.

فرماندار کهگیلویه افزود : در حوزه راه و پروژه های راهسازی فعالیت بی سابقه و چشمگیری داریم.

موسوی خاطرنشان کرد: ۱۰ میلیارد تومان به بافت تاریخی دهدشت تخصیص داده شد که باید میراث فرهنگی کار کند.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به اینکه آزاردهنده است که با زحمت اعتبارات به استان بیایند و پروژه ها انجام نشوند ، گفت: راهداری دهدشت بدون ماشین آلات مورد نیاز ذکارایی ندارد و الان دو لودر دارد که بیشتر مواقع خراب هستند و نیاز است توجه ویژه ای به خرید ماشین آلات برای راهداری دهدشت شود.

سید عبدالعزیز موسوی افزود : پروژه خط دومداره چاروسا و دیشموک فعال و پیشرفت خوبی دارد .

فرماندار کهگیلویه گفت : تمام نقاط کهگیلویه آنتن دهی ضعیف است و مردم با مشکلات عدم آنتن دهی مواجه هستند و هر جا می رویم آنتن دهی و اینترنت ضعیف است و نیاز است دستگاه های متولی پای کار بیایند.

موسوی با اشاره به اینکه حل بحران آب یکی از مشکلات اصلی شهرستان کهگیلویه است ، افزود : نیازمند توجه ویژه به حوزه آب آشامیدنی در شهرستان هستیم.