نشست مشترک مسئولین ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد و استان فارس با هدف افزایش همکاری ها و تعاملات بین دو استان در یاسوج برگزار شد. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، سیدمحمودرادمنش مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان ضمن […]

 

نشست مشترک مسئولین ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد و استان فارس با هدف افزایش همکاری ها و تعاملات بین دو استان در یاسوج برگزار شد.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، سیدمحمودرادمنش مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان ضمن خیرمقدم به مدیرکل و مسئولین ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: دو استان کهگیلویه وبویراحمد و فارس از دیرباز ارتباطات تنگاتنگی در همه حوزه ها داشته اند.

رادمنش با اشاره به عمیق بودن پیوندهای مردمی دو استان افزود: امروزه استان فارس به عنوان یک استان پهناور و دارای ظرفیت های فراوان در تمامی حوزه ها می تواند به توسعه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد نیز کمک کند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات وجود تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان فارس و کلان شهر شیراز را فرصت مناسبی برای انتقال تجربیات به استان کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد و تصریح کرد: استان کهگیلویه وبویراحمد دارای ظرفیت نیروی انسانی مستعد و نخبه در این بخش هاست و می شود با یک برنامه ریزی مناسب این نیروها را به سمت کسب تجربه ،آموزش و تولید سوق داد.

رادمنش همچنین به شرکت های دانش بنیان استان اشاره کرد و افزود: در استان کهگیلویه وبویراحمد شرکت های دانش بنیان موفقی در حوزه های مربوطه داریم که می توانند با افزایش تعاملات بین دواستان بخشی از نیاز حوزه ارتباطی و فناوری اطلاعات استان فارس را نیز تأمین کنند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس نیز پیوندهای عاطفی بین دو استان را فرصت مناسبی برای انتقال تجربیات و افزایش تعاملات بخشی عنوان کرد و گفت: ما به عنوان متولی حوزه ارتباطات وفناوری اطلاعات استان، ارتباطات خوبی با شرکت های بزرگ در استان داریم که می تواند بازار خوبی برای ارائه ذهندگان خدمت در استان کهگیلویه وبویراحمد و تولیدکنندگان باشد.

حمید سلیمان پور وجود برخی از شرکت های دانش بنیان موفق در استان کهگیلویه وبویراحمد را قابل ستایش دانست و گفت: مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس آماده هرگونه همکاری وحمایت از این عزیزان برای جذب بازارهای جدید خواهد بود.