به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور مشاور امور ایثارگران استاندار استان  ، مدیرکل امنیتی و سیاسی استانداری ، مدیریت و جمعی از همکاران شرکت از خانواده معظم شهدا و جانبازان منطقه تجلیل بعمل آمد . سالار خشایی مدیر شرکت ملی پخش […]

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور مشاور امور ایثارگران استاندار استان  ، مدیرکل امنیتی و سیاسی استانداری ، مدیریت و جمعی از همکاران شرکت از خانواده معظم شهدا و جانبازان منطقه تجلیل بعمل آمد .

سالار خشایی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامیداشت یاد و شهدا گفت :روز سوم خرداد ۱۳۶۱ یکی از بارزترین جلوه‌های نصرالهی و یکی از مهمترین و زیباترین روزهای انقلاب اسلامی ایران می‌باشد. در این روز شهر مقاوم خیز خرمشهر که پس از ۳۵ روز پایداری و مقاومت در ۴ آبان ۱۳۵۹ به اشغال دشمن در آمده بود، پس از ۵۷۸ روز (۱۹ ماه) ، بار دیگر توسط رزمندگان اسلام فتح شد و پرچم اسلام بر فراز مسجد جامع و پل تخریب شده خرمشهر به اهتزاز در آمد.

مهندس خشایی افزود : سوم خرداد ماه یادآور خون های پاکی است که برای نشاندن نهال آزادی در خرمشهر بر زمین این دیار ریخته شده ، هرگز از یاد نبریم که استقلال و آزادی امروز ایران عزیزمان حاصل جانفشانی شهیدان و ایثارگرانی است که درس آزادگی را درمکتب حسین بن علی علیه السلام فرا گرفتند و بخاطر این فداکاریهایی که از شهیدان ما صورت پذیرفت امروزه همه ماها در کنار خانواده هایمان همراه با آرامش زندگی می نماییم و بر همه ماها واجب است همیشه یاد ، خاطره و رشادت های شهیدان را زنده نگه داریم .

و در پایان مراسم از خانواده های معظم شهدا و جانبازان شرکت با اهدای لوح سپاسی تجلیل بعمل آمد .