با رایزنی و هماهنگی بعمل آمده توسط معاون عمرانی استاندار و دیدار حضوری وی و دکتر مرادیان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی با دکتر ممبینی معاون کل برنامه و بودجه کشور ۱۰۰ میلیارد ریال جهت جبران کسری حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه تخصیص داده شد. با پیگیری ها و رایزنی […]

 

 

با رایزنی و هماهنگی بعمل آمده توسط معاون عمرانی استاندار و دیدار حضوری وی و دکتر مرادیان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی با دکتر ممبینی معاون کل برنامه و بودجه کشور ۱۰۰ میلیارد ریال جهت جبران کسری حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه تخصیص داده شد.

با پیگیری ها و رایزنی های دکتر حاجی زاده معاون عمرانی استاندار با دکتر ممبینی معاون کل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ۱۰۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.

به گزارش قلم دنا ، کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار در دیدار با دکتر ممبینی معاون کل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار به حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد.

وی با تشکر از دکتر ممبینی معاون کل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، گفت : با توجه به مشکلات حوزه بهداشت و درمان در شهرستان های استان دکتر ممبینی نگاه ویژه ای به استان داشتند.

حاجی زاده افزود ؛ با توجه به همکاری های دکتر ممبینی و پیگیری های انجام شده ، بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی استان اختصاص یافت.

در این دیدار مرادیان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز حضور داشت.